Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta React programátor/ka pre produkty spoločnosti Profesia

React programátor/ka pre produkty spoločnosti Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
min. 1800 EUR, zaleží však od programátorských skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Tvojou úlohou bude vývoj HR nástroja Mark.
  • Implementácia, vývoj nových funkcionalít stránok a jej administračného nástroja.
  • Optimalizácia kódu a riešenie hlásených chýb.
  • Prioritizácia úloh z task-reportingového systému podľa systému Kanban.
  • Keďže nám záleží na kvalite produktu, budeš pracovať v branchi v repozitári Git, písať unit-testy a tvoj kód bude prechádzať cez code-review a user-testing.
  • Práca v produktovom tíme a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti Profesia.

Čo od teba očakávame?

  • Hľadáme React programátora, ktorý má skúsenosti s prácou na väčšom React projekte.
  • Potrebujeme však, aby si mal/a schopnosť písať správne štrukturovaný a testovateľný kód.
  • Skúsenosti s prácou v niektorom nástroji na správu zdrojových kódov - ideálne GIT.
  • Znalosť ľubovoľného PHP frameworku výhodou.
  • Záujem o nové technológie a chuť na sebe pracovať .
  • Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť.
  • Technickú znalosť anglického jazyka.
  • Budeme radi, ak budeš iniciatívny/a, samostatný/á, zvedavý/á a privítame aj tvoje ďalšie kvality :-)
  • Privítame kolegov, ktorí chcú aplikovať nové postupy pri vývoji web stránok a rovnako nemajú problém tieto informácie odovzdať svojim kolegom na našich interných DEV mítingoch.

A čo ti ponúkame my?

  • Priestor na chyby, čas na experiment, veľa možností podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktov.
  • Pravidelné interné technologické workshopy (SOLID, Javascript, OOP a iné).
  • Práca v tíme pohodových kolegov.
  • Možnosť pracovať na HPP alebo na živnosť.
  • Možnosť pracovať prípadne aj z pobočiek Topoľčany, Nitra, nie len Bratislava, 1x do týždňa je potrebné byť v Bratislave.
  • Týždeň „bláznivých“ nápadov.
  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a ďalšie).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám čo to o sebe, hlavne, čo všetko máš už programátorsky za sebou (spomeň prosím konkrétne weby, nie je problém spomenúť aj to, čo si začal/a a ešte na tom pracuješ. Proste, čím všetkým sa vieš pochváliť. Prípadne napíš, čo si myslíš, že by sme o tebe mali vedieť.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3372496  Dátum zverejnenia: 25.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1800 EUR, zaleží však od programátorských skúsenosti, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku