Pracuj v Office roka 2017!

Senior Account Manager pre spoločnosť Profesia

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á má s obchodovaním skúsenosti a rád/a by sa realizoval/a v novom obchodnom 15 - člennom tíme, ktorý rozširujeme. Tešíme sa na aktívneho človeka, tímového hráča - parťáka, ktorý si s nimi „sadne“ pracovne aj ľudsky. Veríme, že budeš proaktívny/a, akčný/á a dokážeš aktívne počúvať potreby klientov.
Panorama Business II, Pribinova 19, Bratislava, Bratislavský kraj
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou: fix + obchodné odmeny
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Zodpovednosť za nadväzovanie a udržiavanie obchodných kontaktov.
  • Predaj služieb spoločnosti Profesia.
  • Aktívne získavanie nových klientov a partnerov na spoluprácu.
  • Starostlivosť o súčasných a nových klientov produktov spoločnosti Profesia.
  • E-mailová, telefonická a osobná komunikácia s klientom, zodpovednosť za vedenie obchodných stretnutí so súčasnými aj potenciálnymi klientmi.
  • Zodpovednosť za správne cenové ponuky služieb.
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov a cieľov.
  • Participácia na pridelených úlohách na projektoch.
  • Sledovanie problematiky v oblasti ľudských zdrojov, on-line recruitmentu a trhu práce.

Čo od teba očakávame?

  • Prax na pozícii v oblasti obchodu minimálne 3-5 rokov.
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie.
  • Veľkou výhodou je znalosť a obchodovanie s on-line službami.
  • Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom).
  • Znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou.
  • Orientácia v HR témach a na trhu práce.
  • Dôležitá je pre nás tímovosť, proaktivita a logické uvažovanie.
  • Optimizmus, túžbu prekračovať stanovené ciele.
  • Ochotu čeliť novým výzvam.
  • Spolupodieľanie sa na dobrej atmosfére v tíme.

A čo ti ponúkame my?

  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní.
  • Práca v tíme pohodových kolegov: špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti HR, trhu práce, on-line a iné (domáce hraničné konferencie).
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Zaujímavé benefity (masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné zaujímavé a rôznorodé aktivity).
  • Bonusy za plnenie cieľov, odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
  • Kopec srandy na spoločných akciách.
  • Pocit, že niekam patríš, že si súčasť firmy, a že s tebou počítame.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list , kde napíšeš, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.
  • V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
  • Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Adresa spoločnosti

Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3316375   Dátum zverejnenia: 21.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou: fix + obchodné odmeny