PHP programátor/ka pre web Profesia.sk

Panorama Business II, Pribinova 19, Bratislava, okres Nitra, okres Topolčany
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dozvieš sa na pohovore, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Vývoj stránky Profesia.sk (www.profesia.sk, www.profesia.cz, workania.hu).
  • Implementácia, vývoj nových funkcionalít stránok a jej administračného nástroja.
  • Tvoriť pekný a udržateľný kód.
  • Keďže nám záleží na kvalite, budeš písať unit-testy a tvoj kód bude prechádzať cez code-review, user-testing.

Nástroje a technológie, ktoré používame:
  • Tasky riešime systémom Kanban
  • Verzionujeme cez Git, máme vlastný GitLab server, cez ktorý riešime pull requesty a code review
  • PHP
  • MySQL, ElasticSearch, Redis
  • Silex framework (Symfony komponenty)
  • Kód testujeme cez PHPUnit, Codeception, v GitLab CI
  • Grunt a Bower (plánujeme nahradiť Gulpom alebo Yarnom), Composer, NPM
  • Pre JavaScript nemáme žiaden framework, ale plánujeme prejsť na nejaký reaktívny, pravdepodobne Vue.js
  • Kód formátujeme podľa PSR-2 a formálnu stránku nám stráži SonarQube

Budeme radi, ak z toho poznáš čo najviac, ale čo nevieš, to ťa u nás naučíme.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti s vývojom v PHP (uvítame aj šikovných absolventov, ktorí pracovali popri škole).
  • Schopnosť písať správne štrukturovaný a testovateľný kód.
  • Skúsenosti s písaním testov sú výhodou.
  • Skúsenosti s prácou v niektorom nástroji na správu zdrojových kódov - ideálne GIT.
  • Znalosť SOLID princípov pri objektovom návrhu výhodou.
  • Znalosť ľubovoľného PHP frameworku výhodou.
  • Záujem o nové technológie, zvedavosť, samostatnosť a chuť na sebe pracovať.
  • Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť a technickú znalosť anglického jazyka.
  • Privítame kolegov, ktorí chcú aplikovať nové postupy pri vývoji web stránok a radi tieto informácie odovzdajú svojim kolegom na našich interných DEV mítingoch.

A čo ti ponúkame my?

  • Každý mesiac venujeme niekoľko dní zlepšovaniu a refaktoringu kódu.
  • Priestor na chyby, čas na experiment, možnosti podieľať sa na rozhodnutiach a smerovaní produktu.
  • Týždeň „bláznivých“ nápadov, kedy môžeš experimentovať s akoukoľvek technológiou, ktorú chceš vyskúšať.
  • Otvorená a nízkostresová atmosféra v tíme.
  • Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy (SOLID, Javascript, OOP a iné), online kurzy.
  • Dostaneš počítač a OS podľa tvojej preferencie.
  • U nás nebudeš mať striktné deadliny od externého klienta.
  • Masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné.
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
  • Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu a na HPP/živnosť.
  • Možnosť pracovať z pobočiek Nitra, Topoľčany alebo Bratislava, 1x do týždňa je potrebné byť v Bratislave.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
  • Daj nám vedieť, čo všetko máš už programátorsky za sebou - spomeň, prosím, konkrétne weby.
  • Ak nám pošleš svoj GitHub, bude to len plus.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt
ID: 3311998   Dátum zverejnenia: 16.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dozvieš sa na pohovore, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku