CSR koordinátor (projekty spoločensky zodpovedného podnikania)

Staň sa spolutvorcom dlhodobej CSR stratégie spoločnosti Profesia. Ak sú ti srdcu blízke témy školstvo a zdravotne znevýhodnení na trhu práce, poznáš úskalia týchto oblastí a máš predstavu ako im môžeme viac pomôcť, a tak zároveň zlepšiť situáciu na Slovensku, staň sa našim kolegom/kolegyňou.
Panorama Business II, Pribinova 19, Bratislava, Bratislavský kraj
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Participácia pri nastavení dlhodobej CSR stratégie v spolupráci s výkonnou riaditeľkou.
  • Návrhy, realizácia a rozvoj CSR tém/aktivít (primárne oblasť školstva a téma zdravotne znevýhodnení na trhu práce, prípadne iné).
  • Komunikácia s neziskovými organizáciami, nadáciami a vytváranie spoluprác a partnerstiev s komerčným sektorom.
  • Rozvoj našich existujúcich produktov Edujobs a Chránené dielne.
  • Spolupráca so školami, prípadne inými vzdelávacími organizáciami.
  • Komplexné zastrešenie problematiky CSR na našich eventoch, napr. organizácia CSR zóny na Profesia days.
  • Reportovanie výsledkov, aktivít výkonnej riaditeľke.
  • Komunikácia s médiami v spolupráci s PR Managerkou a výkonnou riaditeľkou, prípadne príprava podkladov pre účely PR.

Čo od teba očakávame?

  • Skúsenosti na podobnej pozícii z firemného prostredia, prípadne neziskového sektora, min.3 roky.
  • Skúsenosti s plánovaním dlhodobej stratégie projektu/eventu.
  • Skúsenosti s plánovaním a realizáciou CSR aktivít, v komerčnom svete výhodou.
  • Ukončené VŠ. vzdelanie.
  • Výborné komunikačné, argumentačné schopnosti, ale aj strategické myslenie.
  • Prezentačné zručnosti na veľmi dobrej úrovni vzhľadom na to, že budeš komunikovať predovšetkým s externým prostredím.
  • Výborná znalosť anglického jazyka, schopnosť viesť stretnutie v angličtine.
  • Práca s MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook, Office 365) a pozitívny vzťah k novým technológiám.

A čo ti ponúkame my?

  • Práca v otvorenej a neformálnej firemnej kultúre, kde radi skúšame nové veci.
  • Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, koučing.
  • Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu.
  • 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, masáže vo firme, ovocie, firemné akcie a iné zaujímavé benefity.
  • Koncoročné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti, garantovaný 13. plat.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis, motivačný list, prečo chceš pracovať práve na tejto pozícii.
  • Okrem zaslania životopisu a motivačného listu, nezabudni odpovedať na naše 2 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
  • Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.
Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt
ID: 3285458   Dátum zverejnenia: 15.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou