Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Recepčná pre spoločnosť Profesia

Recepčná pre spoločnosť Profesia

Odpovedať na pozíciu
Panorama Business II, Pribinova 19, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

1. Starostlivosť o spoločné priestory
  • Pracuje sa ti lepšie v čistom a útulnom prostredí, ktoré s radosťou dennodenne zveľadíš aj svojim kolegom? Tvoje presvedčenie môžeš využiť pri starostlivosti o naše spoločné priestory – zasadačky, kuchynka či oddychové miestnosti, aby boli vždy čisté a pripravené pre ďalšie stretnutie :-).
  • Nerobí ti problém pravidelne čistiť cez deň kávovary aj niekoľkokrát, lebo máme takú dobrú kávu, že náš viac ako 100 členný tím neustále využívajú tento benefit a chceme ich udržiavať v čistote.

2. Naše návštevy
  • Popri administratívnej práci ťa nevyvedie z miery, keď na dvere Profesie zazvoní naša návšteva, o ktorú sa postaráš vždy s úsmevom na tvári od A po Z? Tak sa budeš usmievať veľmi často, pretože prijímanie, usadenie a občerstvenie návštev je na dennom poriadku.

3. E-mail, telefón
  • Okrem osobného kontaktu je ti blízka telefonická či e-mailová komunikácia a zvládneš napísať jednoduchý e-mail aj v angličtine. Ak máš obavy z hovorenia v angličtine, máš možnosť si ju u nás zdokonaliť v rámci jazykového vzdelávania priamo u nás vo firme :-).

4. Pošta a administratívna podpora
  • Samostatná práca na pridelených úlohách ti vyhovuje rovnako, ako administratívna podpora a pomoc ostatným oddeleniam, najmä našej Office managerke, ale aj všetkým managerom vo firme. Evidencia pošty bude tiež jednou z Tvojich úloh.

Čo od teba očakávame?

  • Úsmev na tvári a všímavosť, aby si vždy vedel/a, čo je potrebné vo firme urobiť, riešiť.
  • Rád/a sa postaráš o poriadok a čistotu vo firme, nie len v papieroch (priebežné upratovanie kuchynky, vykladanie umývačky riadu, čistenie kávovarov, dopĺňanie chýbajúcich potrieb).
  • Každodenná precízna evidencia pošty, balenie faktúr a ďalšie office záležitosti Ti nerobia problém.
  • Prácu na PC, telefonickú a e-mailovú komunikáciu vnímaš ako nevyhnutnú súčasť.
  • Písanie bezchybných e-mailov je pre teba dôležité a preveríš si, ak máš nejaké gramatické pochybnosti.
  • Ak sa na druhej strane telefónu ozve ,,angličtina", nepoložíš telefón a vynájdeš sa.
  • Nerobí Ti problém viesť krátku neformálnu komunikáciu s návštevami vo firme a záleží ti na tom, aby si vždy spravil/a dobrý prvý dojem.

A čo ti ponúkame my?

  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme.
  • Zaujímavé benefity - flexibilná pracovná doba, narodeninové voľno, 2 dni dovolenky navyše, masáže, ovocie vo firme, firemné akcie a ešte veľa iných príjemných vecí, prezradíme na pohovore.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (cudzie jazyky, školenia pri zavádzaní nových technológií).
  • 13. plat a odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
  • Pozor! Nečaká na teba dress code, open space a na vykanie v Profesii môžeš tiež zabudnúť.

Ideš do toho s nami?

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, v ktorom skúsiš opísať svojimi slovami aký/á si?
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Mgr. Petra Rusková

We are a member of Alma Career family.

ID: 3281401  Dátum zverejnenia: 9.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou