Pracuj v Office roka 2017!

Recepčná pre spoločnosť Profesia

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorému/ktorej záleží na tom, aby sme sa cítili v práci príjemne. Ak s úsmevom na tvári vítaš každú návštevu a poriadok v našich priestoroch je pre teba samozrejmosťou, staň sa súčasťou nášho tímu. Na veku nám nezáleží, dôležitá je pre nás chuť pracovať a vytvárať nám všetkým príjemné prostredie.
Panorama Business II, Pribinova 19, Bratislava, Bratislavský kraj
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

1. Starostlivosť o spoločné priestory
  • Pracuje sa ti lepšie v čistom a útulnom prostredí, ktoré s radosťou dennodenne zveľadíš aj svojim kolegom? Tvoje presvedčenie môžeš využiť pri starostlivosti o naše spoločné priestory – zasadačky, kuchynka či oddychové miestnosti, aby boli vždy čisté a pripravené pre ďalšie stretnutie :-).
  • Nerobí ti problém pravidelne čistiť cez deň kávovary aj niekoľkokrát, lebo máme takú dobrú kávu, že náš viac ako 100 členný tím neustále využívajú tento benefit a chceme ich udržiavať v čistote.

2. Naše návštevy
  • Popri administratívnej práci ťa nevyvedie z miery, keď na dvere Profesie zazvoní naša návšteva, o ktorú sa postaráš vždy s úsmevom na tvári od A po Z? Tak sa budeš usmievať veľmi často, pretože prijímanie, usadenie a občerstvenie návštev je na dennom poriadku.

3. E-mail, telefón
  • Okrem osobného kontaktu je ti blízka telefonická či e-mailová komunikácia a zvládneš napísať jednoduchý e-mail aj v angličtine. Ak máš obavy z hovorenia v angličtine, máš možnosť si ju u nás zdokonaliť v rámci jazykového vzdelávania priamo u nás vo firme :-).

4. Pošta a administratívna podpora
  • Samostatná práca na pridelených úlohách ti vyhovuje rovnako, ako administratívna podpora a pomoc ostatným oddeleniam, najmä našej Office managerke, ale aj všetkým managerom vo firme. Evidencia pošty bude tiež jednou z Tvojich úloh.

Čo od teba očakávame?

  • Úsmev na tvári a všímavosť, aby si vždy vedel/a, čo je potrebné vo firme urobiť, riešiť.
  • Rád/a sa postaráš o poriadok a čistotu vo firme, nie len v papieroch (priebežné upratovanie kuchynky, vykladanie umývačky riadu, čistenie kávovarov, dopĺňanie chýbajúcich potrieb).
  • Každodenná precízna evidencia pošty, balenie faktúr a ďalšie office záležitosti Ti nerobia problém.
  • Prácu na PC, telefonickú a e-mailovú komunikáciu vnímaš ako nevyhnutnú súčasť.
  • Písanie bezchybných e-mailov je pre teba dôležité a preveríš si, ak máš nejaké gramatické pochybnosti.
  • Ak sa na druhej strane telefónu ozve ,,angličtina", nepoložíš telefón a vynájdeš sa.
  • Nerobí Ti problém viesť krátku neformálnu komunikáciu s návštevami vo firme a záleží ti na tom, aby si vždy spravil/a dobrý prvý dojem.

A čo ti ponúkame my?

  • Príjemná otvorená atmosféra v celej firme.
  • Zaujímavé benefity - flexibilná pracovná doba, narodeninové voľno, 2 dni dovolenky navyše, masáže, ovocie vo firme, firemné akcie a ešte veľa iných príjemných vecí, prezradíme na pohovore.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (cudzie jazyky, školenia pri zavádzaní nových technológií).
  • 13. plat a odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti.
  • Pozor! Nečaká na teba dress code, open space a na vykanie v Profesii môžeš tiež zabudnúť.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, v ktorom skúsiš opísať svojimi slovami aký/á si?
  • V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, nezabudni odpovedať na naše 3 otázky, ktoré sa ti zobrazia v ďalšom kroku a sú súčasťou výberového procesu.
  • Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Adresa spoločnosti

Profesia, spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 3281401   Dátum zverejnenia: 9.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou