Senior PHP programátor/ka v Symfony v spoločnosti Profesia

Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Tvojou úlohou bude vývoj jedného z produktov spoločnosti Profesia (inzertný portál)
  • Implementácia, vývoj nových funkcionalít stránok a jej administračného nástroja.
  • Optimalizácia kódu a riešenie hlásených chýb.
  • Prioritizácia úloh z task-reportingového systému podľa systému Kanban.
  • Keďže nám záleží na kvalite produktu, budeš pracovať v branchi v repozitári Git, písať unit-testy a tvoj kód bude prechádzať cez code-review a user-testing.
  • Práca v produktovom tíme a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti Profesia.

Čo od teba očakávame?

  • Pokročilá znalosť Symfony 2 frameworku.
  • Potrebujeme však, aby si mal/a schopnosť písať správne štrukturovaný a testovateľný kód.
  • Skúsenosti s písaním testov (unit, integračné a funkcionálne).
  • Skúsenosti s prácou v niektorom nástroji na správu zdrojových kódov - ideálne GIT.
  • Znalosť SOLID princípov pri objektovom návrhu výhodou.
  • Technickú znalosť anglického jazyka.
  • Záujem o nové technológie a chuť na sebe pracovať.
  • Analytické myslenie, schopnosť rýchlo sa učiť.

  • Budeme radi, ak budeš samostatný/á, zvedavý/á, proaktívny/a a privítame aj tvoje ďalšie kvality :-)
  • Privítame kolegov, ktorí chcú aplikovať nové postupy pri vývoji web stránok a tieto informácie radi odovzdajú svojim kolegom na interných DEV mítingoch.
  • Hľadáme senior programátora, avšak uvítame aj šikovných absolventov, ktorí pracovali popri škole na svojich projektoch a sú aktívni v programátorskej komunite.

A čo ti ponúkame my?

  • Dostaneš počítač a OS podľa tvojej preferencie.
  • Vzdelávanie a rozvoj - domáce a zahraničné konferencie, interné technologické workshopy, online kurzy.
  • Flexibilná pracovná doba, možnosť práce z domu a na HPP/živnosť.
  • Neformálna atmosféra v celej firme a práca v tíme pohodových a inšpiratívnych kolegov.
  • Masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné.
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV.
  • Daj nám vedieť, čo všetko máš už programátorsky za sebou - spomeň, prosím, konkrétne weby.
  • Ak nám pošleš svoj GitHub, bude to len plus.

Telefonicky budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt
ID: 3277526   Dátum zverejnenia: 3.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou, čaká ťa aj 13.plat, odmeny zo zisku