Interný grafik pre Profesiu

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Všetko to čo grafici robia. Tvoriť, kresliť, upravovať, formátovať a zalamovať.
  • Niekoľko krát ročne sa stane, že máme stres a vtedy potrebujeme aby si chladnokrvne posúval hotové veci do tlače.
  • Príprava kompletných tlačových alebo online materiálov.

Čo od teba očakávame?

  • Kreativitu a znalosť technológií – Mac a Adobe balíky.
  • Spoľahlivosť a dôslednosť.
  • Ochotu diskutovať o najvhodnejšom riešení a návrhoch
  • Sledovanie trendov, aby sme boli takmer vždy in.

A tak hľadáme:
  • tímového hráča do internej agentúry, ktorý bude partnerom pre realizáciu nápadov marketérov,
  • Adobe guru, ktorého neprekvapia žiadne novinky,
  • človeka schopného pracovať pod stresom,
  • niekoho, kto dokáže dospelo rozmýšľať o potrebách produktu i cieľovej skupiny.

A čo ti ponúkame my?

  • Veľa lákavých benefitov (brutálne krásne kancelárie, masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a ďalšie).
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti offline a online marketingu (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Výhody firmy i agentúry - väčšinu marketingových aktivít riešime in-house.
  • Práca v tíme pohodových kolegov - špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Veľmi otvorená atmosféra v celej firme.
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, e-mailom svoj grafický životopis a motivačný list.
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, zobrazia sa ti 2 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.
- Máš nejaké projekty a aktivity, na ktoré by si nás chcel upozorniť? Len smelo, vítame každú vlastnú iniciatívu.
- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Mgr. Petra Rusková

We are a member of Alma Career family.

ID: 3240941  Dátum zverejnenia: 24.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou