Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Copywriter pre produkty spoločnosti Profesia

Copywriter pre produkty spoločnosti Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Vymýšľanie tém a tvorba pútavých textov pre väčšinu našich produktov (Profesia, Mark, platy.sk, profesiadays.sk,...).
  • Rozhýbať aktivitu na našom blogu.
  • Písanie efektívnych mailingov.
  • Pomoc pri tvorbe textov pre PPC a SEO.
  • Upratanie textov od marketérov.
  • Byť platnou súčasťou marketingového tímu i celej firmy.

Čo od teba očakávame?

  • Špičkovú slovenčinu slovom i písmom, ideálne doplnenú VŠ vzdelaním.
  • Anglický jazyk – slovom i písmom, prípadná prezentácia v angličtine, keďže máme fínskych majiteľov.
  • Očakávame tvoje pracovné skúsenosti z oblasti písania, min. 2 roky (online marketing je výhodou).
  • Oceníme tvoju zvedavosť, kreativitu, rôznorodé nápady a aktívny prístup.

A tak hľadáme:
  • tímového hráča do internej agentúry, ktorý bude partnerom produktového manažéra,
  • „grammar nazi“, ktorý bude dbať na pravidlá nášho jazyka
  • parťáka, ktorý vie pomôcť svojim nápadom napĺňať ciele,
  • zvedavého človeka, ktorý sa nebojí odborných textov pre vysoko špecializovanú cieľovú skupinu,
  • niekoho, kto dokáže dospelo rozmýšľať o potrebách produktu i cieľovej skupiny.

A čo ti ponúkame my?

  • Veľa lákavých benefitov (brutálne krásne kancelárie, masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a ďalšie).
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti offline a online marketingu (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Výhody firmy i agentúry - väčšinu marketingových aktivít riešime in-house.
  • Práca v tíme pohodových kolegov - špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Veľmi otvorená atmosféra v celej firme.
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, e-mailom svoj životopis a motivačný list, po ktorom si povieme, že sme ťa našli.
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, zobrazia sa ti 3 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.
- Máš nejaké projekty a aktivity, na ktoré by si nás chcel upozorniť? Len smelo, vítame každú vlastnú iniciatívu.
- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3240936  Dátum zverejnenia: 15.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou