Copywriter pre produkty spoločnosti Profesia

Máme toho veľa na srdci, s čím sa potrebujeme podeliť s našimi klientmi. No chýba nám niekto, kto by to za nás napísal. Hľadáme skúseného ohýbača textov, ktorý je schopný vymyslieť a vytvoriť text pre uchádzačov hľadajúcich prácu ale aj pre riaditeľa veľkej spoločnosti. Niekoho, kto storytelling a gramatiku dáva na pána, rád počúva, efektívne spracúva informácie a rozumie pojmu deadline. Hľadáme toho, kto má rád adrenalínové športy v podobe brainstormingu a rýchlych riešení.
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Vymýšľanie tém a tvorba pútavých textov pre väčšinu našich produktov (Profesia, Mark, platy.sk, profesiadays.sk,...).
  • Rozhýbať aktivitu na našom blogu.
  • Písanie efektívnych mailingov.
  • Pomoc pri tvorbe textov pre PPC a SEO.
  • Upratanie textov od marketérov.
  • Byť platnou súčasťou marketingového tímu i celej firmy.

Čo od teba očakávame?

  • Špičkovú slovenčinu slovom i písmom, ideálne doplnenú VŠ vzdelaním.
  • Anglický jazyk – slovom i písmom, prípadná prezentácia v angličtine, keďže máme fínskych majiteľov.
  • Očakávame tvoje pracovné skúsenosti z oblasti písania, min. 2 roky (online marketing je výhodou).
  • Oceníme tvoju zvedavosť, kreativitu, rôznorodé nápady a aktívny prístup.

A tak hľadáme:
  • tímového hráča do internej agentúry, ktorý bude partnerom produktového manažéra,
  • „grammar nazi“, ktorý bude dbať na pravidlá nášho jazyka
  • parťáka, ktorý vie pomôcť svojim nápadom napĺňať ciele,
  • zvedavého človeka, ktorý sa nebojí odborných textov pre vysoko špecializovanú cieľovú skupinu,
  • niekoho, kto dokáže dospelo rozmýšľať o potrebách produktu i cieľovej skupiny.

A čo ti ponúkame my?

  • Veľa lákavých benefitov (brutálne krásne kancelárie, masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a ďalšie).
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti offline a online marketingu (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Výhody firmy i agentúry - väčšinu marketingových aktivít riešime in-house.
  • Práca v tíme pohodových kolegov - špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Veľmi otvorená atmosféra v celej firme.
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.
Viac o nás a našich aktivitách na našom blogu alebo na FB a firemnej stránke.

Ako reagovať na túto ponuku?

  • Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, e-mailom svoj životopis a motivačný list, po ktorom si povieme, že sme ťa našli.
  • V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, zobrazia sa ti 3 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.
  • Máš nejaké projekty a aktivity, na ktoré by si nás chcel upozorniť? Len smelo, vítame každú vlastnú iniciatívu.
  • Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 1 deň)
Adresa spoločnosti
Profesia spol. s r.o.
Pribinova 19
811 09 Bratislava

Kontakt
ID: 3240936   Dátum zverejnenia: 15.11.2017