Kariéra v Alma Career Slovakia Voľné pracovné miesta Marketing špecialista pre produkty spoločnosti Profesia

Marketing špecialista pre produkty spoločnosti Profesia

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Komplexné zastrešenie marketingovej komunikácie viacerých produktov.
  • Plánovanie, nastavovanie a vyhodnocovanie marketingových kampaní.
  • Realizovanie content marketingových aktivít.
  • Koordinovanie smerovania komunikácie vyplývajúcej zo strategického nastavenia firmy.
  • Sledovanie trhu, inovácií a trendov je pre nás podmienkou, ako aj chuť zdieľať nové zaujímavosti s kolegami.
  • Úzka spolupráca s produktovými manažérmi, obchodným oddelením a ostatnými špecialistami v rámci marketingového oddelenia (PPC, SEO, grafici).
  • Koordinácia aktivít s vedúcim oddelenia a ostatnými členmi marketingu.

Čo od teba očakávame?

  • VŠ vzdelanie so špecializáciou na marketing, ktoré vieš doplniť fajnovým portfóliom na ktorom si robil/a. Ideálne, ak nám ukážeš práce, v rámci ktorých si promoval/a.
  • Anglický jazyk – slovom i písmom, prípadná prezentácia v angličtine, keďže máme fínskych majiteľov.
  • Očakávame tvoje pracovné skúsenosti z oblasti marketingu ideálne mimo FMCG segmentu, min. 2 roky (online marketing je výhodou).
  • Oceníme tvoju zvedavosť, kreativitu, rôznorodé nápady a aktívny prístup.

A tak hľadáme:
  • tímového hráča do internej agentúry, ktorý bude partnerom produktového manažéra, ktorý pozná všetky marketingové triky,
  • makača, ktorý sa vie pozrieť aj na čísla a vyhodnotiť si svoje kampane,
  • navigátora, ktorý naše produkty úspešne privedie nástrahami online marketingu a poradí si aj s offline svetom,
  • uvedomelého marketéra, ktorý vie, že za úspešným predajom dobrého produktu sa skrýva skvelý marketing,
  • človeka, ktorý má rád výzvy a náročné projekty,
  • niekoho, kto dokáže dospelo rozmýšľať o potrebách produktu i cieľovej skupiny.

A čo ti ponúkame my?

  • Veľa lákavých benefitov (brutálne krásne kancelárie, masáže vo firme, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a ďalšie).
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať a byť neustále v obraze v oblasti offline a online marketingu (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Výhody firmy i agentúry - väčšinu marketingových aktivít riešime in-house.
  • Práca v tíme pohodových kolegov - špecialistov, ktorí ťa vedia inšpirovať.
  • Veľmi otvorená atmosféra v celej firme.
  • Podnetné prostredie pre realizovanie zmysluplných nápadov.
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list . Ale nebude to také ľahké, motivačný list nám pošli tak, aby si zaujal 18-ročného absolventa z Revúcej alebo 40+ personalistu z Bratislavy (vyber si jednu cieľovú skupinu).
- V prípade, že budeš reagovať na túto ponuku, zobrazia sa ti 3 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.
- Máš nejaké projekty a aktivity, na ktoré by si nás chcel/a upozorniť? Len smelo, vítame každú vlastnú iniciatívu.
- Odpovedáme každému, ale telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky a vyplnia aj odpovede na otázky.

Kontaktná osoba

Mgr. Petra Rusková

We are a member of Alma Career family.

ID: 3240911  Dátum zverejnenia: 13.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou