Data Analyst

Odpovedať na pozíciu
Miesto práce
Pribinova 19, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • Podpora pri marketingových, produktových alebo obchodných analýzach pre interné účely a pre médiá.
  • Navrhovanie spôsobu zberu údajov (štúdie, prieskumy verejnej mienky, dotazníky a pod.).
  • Prezentácia dát a výstupov v oblasti trhu práce na odborných konferenciách.
  • Sledovanie ekonomického vývoja a príprava prognóz pre trh práce.
  • Práca na projektoch pre potreby klientov.
  • Navrhovanie nových produktov pre klientov v súvislosti s prieskumami a analýzou pracovného trhu.

Chceme práve teba ak:
  • máš rád/a štatistické a analytické spracovanie údajov z databáz a máš chuť dennodenne pracovať s dátami spoločnosti Profesia, ktoré zbierame už 20 rokov,
  • rád/a pripravuješ hĺbkové analýzy a následne ich interpretuješ,
  • vieš zrozumiteľne interpretovať dáta aj laickej verejnosti.
  • ti nerobí problém pravidelne overovať a analyzovať štatistické údaje pre určenie prognóz budúcich trendov,
  • sa rád/a podieľaš na marketingových výskumoch, zostavuješ zmysluplné otázky v dotazníkoch, vyznáš sa v analýze kvalitatívnych a kvantitatívnych údajov a robí ti radosť, keď zistíš niečo zaujímavé...

Čo od teba očakávame?

  • Ukončené VŠ vzdelanie (tesne pred ukončením), výhodou je odbor: matematika, štatistika, ekonómia.
  • Analytické myslenie, zmysel pre detail, vzťah k štatistike a ovládanie metód štatistických výpočtov.
  • Skúsenosť so štatistickým softwarom.
  • Znalosť práce s Microsoft Office, najmä Microsoft Excel.
  • Základná znalosť s prácou v databázach MySQL výhodou.
  • Základná znalosť programovacích jazykov ako napr. R alebo Python výhodou.
  • Schopnosť vnímať veci v súvislostiach a riešiť problémy komplexne.
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Otvorenú myseľ, zvedavosť, samostatnosť a chuť vzdelávať sa.

A čo ti ponúkame my?

  • Možnosť podieľať sa na smerovaní najväčšieho pracovného portálu Profesia.sk.
  • Práca v otvorenej a neformálnej firemnej kultúre, kde radi skúšame nové veci.
  • Podpora zo strany firmy ďalej sa vzdelávať (domáce aj zahraničné konferencie).
  • Možnosť experimentovať, nebáť sa robiť chyby a poučiť sa z nich.
  • Zaujímavé benefity (masáže, ovocie, 2 dni dovolenky navyše, narodeninové voľno, firemné akcie a iné).
  • Odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti a 13. plat.

Ideš do toho s nami?

- Ak máš o prácu v našej spoločnosti záujem, pošli nám, prosím, svoj životopis a motivačný list, kde uvedieš, prečo chceš práve pracovať v našej spoločnosti a na danej pozícii.
- Ak budeš reagovať na ponuku, zobrazia sa ti 2 otázky, ktoré sú súčasťou výberového procesu.
- Telefonicky budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky v našej ponuke.

Kontaktná osoba

Zuzana Kaňuchová

We are a member of Alma Career family.

ID: 3223921  Dátum zverejnenia: 4.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou