Logo PROENERGS s.r.o.

Strojník

PROENERGS s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 300 - 3 000 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha kolesových a pásových bagrov (JCB, Liebherr, Kubota, CAT),

- Obsluha nákladných vozidiel, prívesy, návesy.
- Riadenie a obsluha pridelého vozidla.
- Obsluha vozidla s HR.
- Kontrola prevádzkyschopnosti vozidla.
- Dodržiavanie pracovného rozvrhu.
- Údržba a bežné opravy prideleného vozidla, kontrola a údržba nástrojov, vybavenia.
- Vedenie bežných záznamov o prevádzke vozidiel.

- Istota stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti pôsobiacej na trhu od roku 2006.
- Práca s perspektívou dlhodobej spolupráce.
- Práca počas celého roka.
- Férový a otvorený prístup vedenia spoločnosti.
- Poskytnutie vzdelávacích a rozvojových aktivít v tvojej oblasti pôsobenia. Odborné vzdelanie, certifikáty.
- Príjemné, moderné a nové pracovné prostredie.
- Zadarmo parkovacie miesto v priestoroch firmy.
- Deň voľna na dobrovoľné darovanie krvi alebo krvnej plazmy.
- Deň voľna na účasť na vlastnej svadbe.
- Finančné odmeny
• Príspevok pri svadbe.
• Finančný príspevok pri narodení dieťaťa.
• Referral program – finančná odmena za odporúčanie nového zamestnanca.
• Dochádzková mesačná prémia.
• Hodnotiaci bonus.
• Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi, platená zamestnávateľom.

​https://www.proenergs.sk/
​https://www.facebook.com/proenergs.sro.5
​https://www.instagram.com/proenergs/​

Za svoj úspech vďačíme našim zamestnancom, každému z nich. Podporujeme ľudí, ktorých baví rásť spolu s nami.
Ak sme vzbudili Tvoj záujem, tešíme sa na Tvoju žiadosť na e-mailovej adresa: [email protected] a na stretnutie s Tebou. Kontaktovať Ťa budeme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- prax na kolesových a pásových bagroch - podmienka

- prax s hydraulickou rukou

- prax s kontajnerovým hákovým naťahovákom
- zdravotná spôsobilosť vodiča
- preukaz zdvíhacích zariadení - hydraulická ruka
- preukaz obsluhy stavebných strojov
- preukaz viazača bremien
- zodpovednosť, manuálna zručnosť, presnosť

Spoločnosť PROENERGS s. r. o. pôsobí v oblasti vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. Hlavnou náplňou je montáž, údržba, revízie elektrických zariadení bez obmedzenia napätia. Sídlo spoločnosti je v meste Prešov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4367231  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac