Elektromontér v elektroenergetike

PROENERGS s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2024
1 800 - 3 100 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. K základnej mzde je potrebné prirátať odmenu za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektromontéra, ktorý sa stane dôležitým členom nášho tímu. Musíš mať skúsenosti v oblasti elektroenergetiky. Túžiš po nových výzvach vo svojej kariére? Ukáž nám svoj pozitívny vzťah k práci, posuň vpred naše projekty a procesy podpor svojich kolegov svojimi zručnosťami. Si kreatívny, iniciatívny, rád veci posúvaš vpred?
Ak áno, si ten správny človek. Pridaj sa k nám do tímu!

Čo bude Tvojou úlohou?
- Elektromontážne práce
- Výstavba vonkajších distribučných NN a VN vedení.
- Montáž kábelových súborov NN a VN.
- Výstavba elektrických zariadení a transformačných staníc - trafostaniciach.

Čo ponúkame?
- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti pôsobiacej na trhu od roku 2006.
- Zaškolenie krok po kroku, čím sa však tvoje vzdelávanie nekončí, poskytnutie vzdelávacích a rozvojových aktivít.
- Rozmanitá pracovná náplň, máš vynikajúcu možnosť veľa sa učiť a rozvíjať sa.
- Príjemné nové pracovné prostredie.
- Finančné odmeny:
• Bonusy a príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa.
• Dochádzková mesačná prémia.
• Referral program – finančná odmena za odporúčanie nového zamestnanca.
• Bonusy za úspešné ukončenie zverených projektov.

Za svoj úspech vďačíme našim zamestnancom, každému z nich. Podporujeme ľudí, ktorých baví rásť spolu s nami.
Ak sme vzbudili Tvoj záujem, tešíme sa na Tvoju žiadosť na e-mailovej adrese: [email protected] a na stretnutie s Tebou. Kontaktovať Ťa budeme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektroenergetika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osvedčenie podľa:
Vyhl. 508/2009 Z.z.
§ 22 - Samostatný elektrotechnik
§ 23 - Elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky
Zručnosť, technické myslenie, flexibilita, ochota učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v kolektíve, ochota prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa.

Spoločnosť PROENERGS s. r. o. pôsobí v oblasti vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. Hlavnou náplňou je montáž, údržba, revízie elektrických zariadení bez obmedzenia napätia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2957976  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac