Strojník/ vodič

PROENERGS s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
na nástupe sa určite dohodneme
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 200 EUR/mesiacNástupná mzda závisí od tvojich individuálnych schopností a skúseností a je predmetom partnerskej dohody. K základnej mzde je potrebné prirátať odmenu za dosiahnutie tímových a individuálnych cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojou úlohou?
- vedenie nákladného vozidla
- obsluha stavebných strojov
- vypisovanie záznamov o prevádzke vozidla, stroja

Čo ponúkame?
- dynamickú prácu v slovenskej spoločnosti
- zázemie stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- rozmanitá pracovná náplň, máš vynikajúcu možnosť veľa sa učiť a rozvíjať sa
- príjemné nové pracovné prostredie
- 13. plat
- príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa

Záujemcovia nech posielajú životopisy na e-mailovú adresu: [email protected] Kontaktovaní budú vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné výberové konanie. Miesto výkonu práce je prešovský kraj.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- preukaz obsluhy stavebných strojov (rýpadlá kolesové, pásové - sk. č. 4,5; stroje kolesové nad 28 kW (35k) – sk. š. 9)
- psychologická spôsobilosť vodiča, karta vodiča
- preukaz zdvíhacích zariadení
- zodpovednosť, manuálna zručnosť, presnosť
- spoľahlivosť, lojálnosť
- aktívny prístup k práci

Spoločnosť PROENERGS s. r. o. pôsobí v oblasti vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. Hlavnou náplňou je montáž, údržba, revízie elektrických zariadení bez obmedzenia napätia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

K Surdoku 8434
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 1649509  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac