1 000 - 1 200 EUR Reagujte bez životopisu

Projektant

PROENERGS s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 000 - 1 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektovanie vzdušných a káblových distribučných eklektických vedení a distribučných transformátorových trafostaníc NN/VN,
- projektovanie silnoprúdových elektroinštálácii v obytných a priemyselných objektoch,
- vybavovanie stavebných povolení a kompletnej inžinierskej činnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 200,- EUR brutto + prémiová zložka (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

- Práca v stabilnej slovenskej spoločnosti.
- Rozmanitá pracovná náplň.
- Príjemné nové pracovné prostredie.

Záujemcovia nech posielajú životopisy na e-mailovú adresu: [email protected] Kontaktná osoba: Ing. Veronika Riegel, tel.: 0908 344 486. Kontaktovaní budú vybraní uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.12.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektroenergetika - silnoprúd

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
CENKROS - základy
MicroStation - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Znalosti z technickej normalizácie (základy).
- Schopnosť čítať elektrotechnické výkresy.
- Počítačové znalosti Sichr (základy)
- Znalosti o elektrotechnických prístrojoch: meranie impedancia poruchovej slučky, meranie odporu uzemnenia uzemňovača, meranie izolačného stavu.
- Osvedčenie podľa: Vyhl. 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektrotechnik.

Zručnosť, technické myslenie, flexibilita, ochota učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v kolektíve, ochota prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa.

Spoločnosť PROENERGS s. r. o. pôsobí v oblasti vysokonapäťových a nízkonapäťových inštalácií. Hlavnou náplňou je montáž, údržba, revízie elektrických zariadení bez obmedzenia napätia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

K Surdoku 8434
080 01 Prešov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 1632690   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 200,- EUR brutto + prémiová zložka (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)