B2B Obchodník/ Sales manager

PROECO s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2500-4000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je určená pre pracovníka so skúsenosťami z B2B predaja zameraného na záhradkárske a domáce potreby.

Náplň práce a hlavné zodpovednosti:

1. Zodpovedá za obchodné aktivity na pridelených teritóriách a akvizičné aktivity pri získavaní obchodných partnerov.
2. Zabezpečuje zvyšovanie objemových ukazovateľov predaja novým a stálym klientom.
3. Zostavuje zoznam perspektívnych klientov, navštevuje ich s cieľom získať nové objednávky a zvýšiť predaj zverených produktov.
4. Zisťuje potreby klientov a zaznamenáva ich v podobe písomných správ.
5. Stará sa o optimálne teritoriálne pokrytie s efektívnym využitím cestovných plánov, trás a vhodných nástrojov.
6. Opakovane navštevuje vytipovaných potenciálnych a perspektívnych klientov, u ktorých sa snaží vzbudiť záujem o ponúkané výrobky a služby.
7. Vedie komplexnú obchodnú korešpondenciu so zákazníkmi a zástupcami pridelených teritórií, udržiava si znalosti o zverenom teritóriu, vyjasňuje dopyty zákazníka, vypracováva ponuky na stroje a zvláštne príslušenstvo, aktívne získava objednávky.
8. Udržuje cenníky, pripravuje cenové ponuky a zmluvy pre svoje teritóriá, spracováva kalkulácie obchodných prípadov.
9. Spolupracuje pri riešení reklamácií, aktívne sa podieľa na riešení technických podmienok a požiadaviek zákazníka.
10. Zabezpečuje profesionálne uvedenie nových výrobkov.
11. Volí vhodné platobné podmienky a je v aktívnom styku so zákazníkom.
12. Udržuje si dobrý prehľad o situácii na trhu, o konkurencii a vývojových trendoch.

• Notebook a telefón, služobné vozidlo
• Pravidelné vzdelávanie v rámci firmy
• Mladý tím pripravený dosiahnuť naše ciele

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite do 20.05.2018 žiadosť so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu. Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú máte záujem. Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberový pohovor telefonicky, preto prosíme uviesť kontaktné telefónne číslo. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

3

- prax na obdobnej pozícii 3 roky
- vlastné motorové vozidlo

PROECO s.r.o. so sídlom v Liptovskom Mikuláši patrí medzi najväčších dodávateľov bakteriálne enzymatických výrobkov a výrobkov na ochranu okien okenných rámov a fasád na Slovensku. Svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu obchodných príležitostí. Zároveň prevádzkuje najväčšie e-shopy vo svojom odbore na Slovensku:
www.proeco.sk
www.proecosan.sk
www.stophniezdo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3396916  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500-4000