Vodič/vodička osobného automobilu

Production Entertainment s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si zarobiť slušné peniaze šoférovaním? Chceme práve TEBA!
Hľadáme nové pracovné posily do našej flotily vodičov. Potrebujeme ľudí, ktorí si chcú privyrobiť prostredníctvom jazdenia na vlastnom vozidle v Bratislave, Trnave, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici Prešove a Košiciach. V Bratislave sa dá aj na služobnom automobile. Jedná sa o prácu osobného vodiča/vodičky na vlastnom automobile, pričom ide o prepravu osôb na základe pridelenej objednávky cez mobilnú aplikáciu, TaxiFy, ktorá je plne prepojená s navigáciou, preto je znalosť mesta výhodou, nie však podmienkou. Jazdí sa po danom meste a jeho blízkom okolí.
Práca je úkolová, vyplácanie každý týždeň na účet, pričom kedy a koľko jazdíš výhradne záleží od TEBA. My za Teba riešime kompletne celú administratívu, počnúc účtovníctvom a faktúrami.
Ponúkame Ti najnižší poplatok na trhu. Pre nás jazdíš iba za 6%, a to bez ďalších podmienok a pravidiel. Zvyšných 94% je Tvojich.
Nemáme žiadne minimálne jazdné, ktoré by si musel týždenne odjazdiť. Nemáme žiadne poplatky, za ktoré by si musel u nás, za naše služby platiť.
Platíš iba vtedy, keď jazdíš a vždy iba 6%. Nejazdíš, neplatíš. :)

U nás dostávaš BONUSY a AKCIE vyplácané mimo TaxiFy, ktoré pre našich šikovných vodičov tvoríme sami.

Je len na Tebe, kedy a ako často budeš pracovať – SI PÁNOM SVOJHO ČASU s výhodami flotily.
Práca je vhodná pre bezúhonných študentov, zamestnaných i nezamestnaných s chuťou pracovať.
Podmienkami úspechu je byť aktívnym, spoľahlivým a bezpečným vodičom, s minimálne 2. ročnou praxou a vekom min. 20 rokov.
Minimálne požiadavky na vozidlo sú ročník 2004 a novšie, 4/5 dverové, 5 miestne
NEPOTREBUJEŠ ŽIVNOSŤ a čaká na Teba zaujímavé platové ohodnotenie, všetko záleží len od Teba a Tvojej šikovnosti.
Pracuj len vtedy, kedy to TEBE vyhovuje a všetky starosti nechaj na nás.
TY LEN JAZDÍŠ !
Ak Ťa naša ponuka oslovila, neváhaj nás kontaktovať na tel. č.
+421 908 244 324
+421 919 189 701
+421 917 070 160

Flexiblá pracovná doba
Rôzne finančné bonusy
Sloboda

Inzerát platí do zmazania. Aktuálny aj po termíne výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť
Bezúhonnosť
Zodpovednosť
Príjemné a profesionálne vystupovanie

Spoločnosť expanduje na Slovenskom a Českom trhu.
Zaoberá sa autodopravou v Slovenskej republike a v Českej republike.
ID: 3570410  Dátum zverejnenia: 4.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100