Reagujte bez životopisu

Produktový manažér pre tuningové autodiely

ProDrive s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 2 400 EUR/mesiacOdmena od 2400 na živnosť resp. od 1800 na TPP. Horná hranica závisí od tvojich skúseností a schopností, ktoré prinesieš.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, automobilový nadšenec!

Vitaj v SkidNation, značke zameranej na vývoj a predaj dielov pre Mazdu MX-5. Sme malý tím s veľkými ambíciami, ktorý si kladie za cieľ prinášať ľuďom z našej komunity viac radosti a zážitkov z jazdy. Pracujeme na globálnom trhu a hľadáme nového člena na posilnenie nášho tímu - možno práve teba.

O nás:
Značka Skidnation sa zrodila z potreby riešiť výzvu, s ktorou sa stretávali majitelia Mazdy MX-5 v Európe - nedostatok dielov zlepšujúcich jazdné vlastnosti auta. Naším poslaním je prinášať funkčné, overené produkty a zároveň vytvárať vlastné, v Európe vyrobené riešenia. Týmto prístupom sme nielen zlepšili dostupnosť týchto dielov, ale reálne pomohli vytvoriť trh v Európe a spravili sme z nich žiadaný element výbavy pre šoférov MX-5. Vďaka tomu zaznamenávame každoročný rast v predajoch, čím potvrdzujeme úspech našej filozofie a neustále pracujeme na rozširovaní našej ponuky pre zákazníkov po celom svete. Naša malá, ale zapálená štvorčlenná skupina je hrdá na to, čo dosiahla a naše ambície smerujú ešte ďalej.

Nechceme byť len obchod, ale aj sprievodca človeka na jeho "autíčkarskej ceste". Pomáhame zákazníkovi, aby zistil, čo s autom môže robiť, aké sú benefity rôznych úprav vzhľadom na jeho ciele a že nemusia byť drahé na získanie lepších jazdných vlastností. Chceme dať zákazníkovi pocit, že na tieto veci nie je sám a že má nás, SkidNation - sprievodcu svetom autodielov, tuningu a športovej jazdy.

Živí nás chuť ukazovať ľuďom, o koľko lepší môže byť zážitok zo šoférovania, ako si pripraviť MX-5 na športovú jazdu a ako získať viac radosti tým, že si auto upravia podľa svojich potrieb.

O tebe:
Potrebujeme niekoho, kto má širšie technické znalosti o fungovaní automobilov a skúsenosti s e-shopom. Anglický jazyk je pre nás dôležitý, keďže ho používame každodenne v komunikácii so zákazníkmi, dodávateľmi a partnermi. Ak máš vášeň pre autá a chuť sa učiť a rásť s nami, mohol by si byť ideálnym kandidátom.

Pridaj sa k nám a pomôž nám posunúť SkidNation ďalej. Spoločne môžeme dosiahnuť veľké veci a priniesť radosť milovníkom Mazdy MX-5 po celom svete. Ak si myslíš, že tvoja práca prináša pozitívne výsledky a zákaznícku spokojnosť, neváhaj sa nám ozvať. Tešíme sa na tvoju reakciu a na spoločné projekty, ktoré nás čakajú.

Ako náš budúci produktový manažér budeš mať na starosti celý rad dôležitých úloh:

- Starostlivosť o našu ponuku v e-shope, napr. aktualizovanie cien, dostupnosti a popisov produktov.

- Vyhľadávanie nových produktov, analyzovanie trhu, spracovávanie ponuky a nastavovanie podmienok spolupráce.

- Aktualizáciu cenníkov a materiálov pre našich veľkoodberateľov a partnerské firmy.

- Rozvoj spoluprác, vyhľadávanie potenciálnych odberateľov a dodávateľov, či zaujímavých osobností z komunity.

- Manažment dielov a zásobovanie, tj. sledovanie stavu skladu a objednávanie produktov.

- Zodpovednosť za administratívu spojenú so skladom, B2B objednávkami a expedíciou.

- Zapracovávanie spätnej väzby od zákazníkov, porovnávanie s konkurenciou a navrhovanie zlepšení našich produktov.

A to nie je všetko! Čakajú na teba ďalšie možnosti na rozvoj a rast spolu s našou firmou. Ak ti to znie ako výzva, ktorú by si rád prijal, neváhaj sa s nami spojiť. Tešíme sa na tvoje odpovede a na to, ako spolu budeme rásť.

V SkidNation si ceníme flexibilitu a preto ti ponúkame prispôsobiteľný pracovný čas a dovolenku podľa tvojich potrieb. Okrem toho môžeš nakupovať diely za veľkoobchodné ceny. Náš tím tvoria super ľudia z autíčkarskej komunity, takže sa môžeš tešiť na skvelú spoločnosť a nové zážitky.

Nezabúdame ani na zábavu - organizujeme team buildingy, ako sú laser game, biliard, motokáry či bowling, kde si môžeme spolu užiť trochu odpočinku a zábavy.

A to najdôležitejšie je, že budeš mať možnosť vidieť reálne výsledky svojej práce a priamu odozvu od našich zákazníkov, čo je pre nás všetkých veľkou odmenou a motiváciou.

Pridaj sa k nám a zaži všetky tieto výhody z prvej ruky, zatiaľ čo spoločne budeme rásť a rozširovať naše meno v Európe i za oceánom.

Napíš nám, čo ťa baví, aké máš skúsenosti a prečo by si chcel(a) pracovať s nami - v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Samostatnosť - Pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý
Analytické myslenie - Pokročilý
Logické myslenie - Pokročilý
Dôraz na detaily - Pokročilý
Chuť učiť sa - Pokročilý
Flexibilita - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Znalosť dielov a úprav automobilov - Pokročilý
Technika (fungovanie) automobilov - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Správa e-shopu - Mierne pokročilý
Zmysel pre humor :) - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

product management, e-commerce, automotive

Počet rokov praxe

3

V SkidNation hľadáme niekoho, kto má nielen skúsenosti, ale aj vášeň pre prácu v automobilovom svete. Je kľúčové, aby si bol schopný samostatne riešiť pridelené úlohy a v prípade potreby vedel efektívne vyhľadať informácie - či už cez Google, diskusné fóra alebo Facebook skupiny. Taktiež by si mal mať chuť neustále sa učiť nové veci, zdokonaľovať svoje technické znalosti a posúvať sa vpred v kariére.

Oceňujeme, ak máš znalosť e-commerce prostredia, skúsenosti s písaním obsahu v angličtine, ako sú napríklad texty pre web alebo manuály. Ak máš osobnú skúsenosť s Mazdou MX-5, s modifikáciami automobilov alebo so športovou jazdou či driftom, bude to pre nás veľké plus. Zároveň považujeme za nevyhnutné, aby bola tvoja písomná angličtina na veľmi dobrej úrovni.

Ak sa v týchto riadkoch nájdeš a máš chuť prispieť k našemu rastu tvojimi unikátnymi zručnosťami a znalosťami, tešíme sa na tvoju odpoveď. Staň sa súčasťou nášho tímu a poď s nami formovať budúcnosť SkidNation.

V SkidNation navrhujeme a predávame produkty pre automobilových nadšencov z celého sveta. Od nášho vzniku v roku 2016 neustále rastieme a rozširujeme svoje portfólio. Pochádzame z komunity a robíme to pre komunitu - ponúkame kvalitné produkty, osobný vzťah k zákazníkom a neberieme sa príliš vážne. Či už je to Európa, Austrália, USA, Kanada, Nový Zéland, Hong Kong či Japonsko, všade prinášame radosť majiteľom športových roadsterov.
ID: 4777950  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac