Reagujte bez životopisu

Miluješ e-commerce? Poď rásť spolu s našim e-shopom

ProDrive s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti s prevádzkou či správou online obchodu a hľadáš nové výzvy? SkidNation je zabehnutý e-shop s produktami vlastnej značky pre športové autá. Sme známi v celej Európe a stále rastieme, preto potrebujeme posily do nášho tímu. Hľadáme skúseného e-commerce špecialistu, ktorí nám (a našej konkurencii :)) ukážu, ako sa to robí!

Môžeš u nás pracovať na množstve rôznych úloh, najmä:
- aktualizácia webového obsahu (pridávanie/úprava produktov)
- príprava, nacenenie a zaradenie produktov od dodávateľov
- optimalizácia webu (produkty, SEO, články a ďalší obsah)
- copywriting / písanie textov v angličtine (popisy produktov, návody)
- sledovanie trhu (prieskum cien, vyhľadávanie nových produktov)

Ak by ťa lákalo aj riadiť prácu či ľudí:
- komplexné zadania a delenie úloh na kolegov
- analýza nových príležitostí, optimalizácia súčasných procesov
- koordinácia vývoja nových produktov s inžinierom a výrobou
- platby, refundácie, podklady pre účtovníctvo

Nie je podmienkou robiť všetko – máme radšej kvalitu než kvantitu. Oblasti ako zákaznícky servis, tvorba grafiky a fotiek, zásobovanie skladu či balenie a odosielanie tovaru už máme pokryté.

Plne flexibilná pracovná doba
Možnosť práce z domu (po zaškolení)
Team buildingy
Diely za veľkoobchodné ceny
Podieľať sa na budovaní značky a rast s firmou
Radosť z práce, pri ktorej vidíš reálne výsledky
Množstvo vďačných zákazníkov

Odmena, objem práce aj typ spolupráce (živnosť/sro, TPP či iné) sú vecou dohody. U nás máš slobodu rozvrhnúť si pracovný čas aj úlohy podľa seba – očakávame ale výsledky a zodpovedný prístup. Dobrý výkon radi odmeníme podielom na našom raste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Copywriting - Mierne pokročilý
WooCommerce - Mierne pokročilý
WordPress - Mierne pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Mierne pokročilý
Microsoft Office - Mierne pokročilý
HTML - Základy
Google Analytics - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Správa internetového obchodu

Počet rokov praxe

5

- písaná angličtina na veľmi dobrej úrovni je nevyhnutnou podmienkou
- nemčina na úrovni B2 a lepšie je výhodou.
- pozícia je vhodná pre profíkov s praxou, ktorí vedia, čo a ako robiť

Dôležitejšie než formálne vzdelanie je, aby ťa práca bavila a robil(a) si ju dobre. Samostatnosť, schopnosť prevziať zodpovednosť a iniciatívu, ale aj zmysel pre humor sú dobrými predpokladmi. Zaujíma nás aké máš skúsenosti, čo ťa baví a prečo by si chcel(a) pracovať s nami.

V SkidNation navrhujeme a predávame produkty pre automobilových nadšencov z celého sveta. Od nášho vzniku v roku 2016 neustále rastieme a rozširujeme svoje portfólio. Pochádzame z komunity a robíme to pre komunitu - ponúkame kvalitné produkty, osobný vzťah k zákazníkom a neberieme sa príliš vážne. Či už je to Európa, Austrália, USA, Kanada, Nový Zéland, Hong Kong či Japonsko, všade prinášame radosť majiteľom športových roadsterov.
ID: 4360550  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac