Projektant / konštruktér

Valbek SK spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Základná mzda 800 - 1300 Eur/mesačne v závislosti od praxe, skúseností, získaných osvedčení a autorizácií a od jazykových znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PRODEX spol. s r.o. rozširuje svoje projekčné kapacity vo svojich strediskách v Bratislave, Žiline, Košiciach a v Prahe a preto hľadá z oblasti elektrotechniky a stavebníctva odborníkov v nasledovných odboroch / špecializáciách:

- Slaboprúd - oznamovacia technika
- Slaboprúd - zabezpečovacia technika v železničnej doprave
- Silnoprúd - VN a NN
- Silnoprúd - VVN
- Silnoprúd - trakčné zariadenia
- Mosty a inžinierske konštrukcie
- Geotechnické konštrukcie
- Pozemné stavby
- Koľajová doprava
- Dopravné stavby
- Dopravné technológie

Projektanti a konštruktéri v daných odboroch a špecializáciách tvoria projektovú dokumentáciu individuálne alebo v rámci projekčných tímov. Predpokladá sa komunikácia s investorom, komunikácia v rámci tímov, obhliadky v teréne, tvorba dokumentácie pre stavebné povolanie a realizáciu stavby, spracovávanie podkladov pre rozpočty.
V rámci kariérneho rastu je možné viesť vlastný projekčný tím.

- zaujímavá práca na významných zákazkách
- podpora osobného rozvoja - možnosť autorizácie v SKSI
- vzdelávanie v rámci systému rozširovania vedomostí a zručností
- kariérny rast
- rôzne firemné akcie - športové, spoločenské
- športové aktivity - možnosť využitia Multisport karty
- parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Požaduje sa odborné vzdelanie podľa horeuvedených jednotlivých odborov / špecializácií.

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímová spolupráca, samostatnosť, komunikatívnosť
- ochota ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- aktívny prístup k práci
- znalosť Office, MicroStation alebo AutoCAD výhodou
- prax výhodou
- autorizačné osvedčenie SKSI výhodou
- znalosť cudzích jazykov výhodou
- vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Valbek SK, spol. s r.o. pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov a v oblasti projektovania cestných a železničných stavieb patrí k najlepším na trhu. Z nápadov našich projektantov boli postavené stavby, ktoré získali viaceré ocenenia. V rámci nášho portfólia sa zameriavame na pozemné komunikácie, mosty, vodohospodárske stavby, dopravné inžinierstvo, koľajovú dopravu, pozemné stavby a ekológiu. Sme súčasťou nadnárodnej projekčnej skupiny VALBEK a okrem domáceho trhu ponúkame aj možnosť práce na projektoch v Európe.
Pre viac informácií navštívte: https://www.valbek.sk/ a https://www.valbekstory.cz/

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3396760  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 800 - 1300 Eur/mesačne v závislosti od praxe, skúseností, získaných osvedčení a autorizácií a od jazykových znalostí