Obchodno-technický zástupca

PRODEX, spol. s r.o. Košice

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Od 1 200 EUR/mesiacMzda je tvorená základnou zložkou a pohyblivou zložkou závislou na dosiahnutom obrate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka s technickým, sviežim a analytickým myslením, citom pre obchod a s vysokou náročnosťou voči sebe a okoliu.
Tvojou úlohou bude vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti distribúcie kolies a kladiek nemeckej spoločnosti TENTE. Pomoc pri hľadaní vhodného riešenia v oblasti prepravy materiálov a hotových výrobkov našich partnerov, budovanie a rozvíjanie vzťahov s našimi partnermi, vyjednávanie zmluvných podmienok, reprezentácia na veľtrhoch doma aj v zahraničí. Tvoje oko bude dohliadať na aktivity konkurencie. Dávame voľný priestor tvojej kreativite a sebarealizácii. Od teba očakávame maximálne nasadenie, pracovitosť, férovosť a to všetko za odmenu, ktorá bude závisieť len od tvojej šikovnosti.

K práci Ti dáme
- kvalitné produkty a školenie čo s nimi.
- pružnú pracovnú dobu
- služobné auto
- telefón
- PC

Ak máš záujem o túto prácu, tak nám pošli svoj životopis a pár riadkov, prečo si máme vybrať práve teba. Telefonicky, alebo e-mailom budeme kontaktovať vybraných uchádzačov s pozvaním na osobné stretnutie. Ak od nás nedostaneš žiadnu správu do 31.07.2023, počítaj s tým, že tentokrát to nevyšlo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferujeme technické zameranie, výhodou je vzdelanie v strojníckom odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-technická zdatnosť
-komunikačné a organizačné schopnosti
-flexibilita a ochota cestovať
-zodpovednosť
-výborné analytické, vyjednávacie a prezentačné schopnosti
-ochota neustáleho vzdelávania sa
-znalosť anglického jazyka na úrovni stredne pokročilý - za účelom absolvovania školení a workshopov

Better mobility, better life. To je naše motto, ktorému už viac ako 20 rokov veríme a ktorým sa aj denne riadime. Pohyblivosť je základom modernej spoločnosti a všetkých jednotlivcov. Snažíme sa tlačiť vývoj vpred tak, aby zlepšoval život ľudí, spôsob akým pracujú a ich pracovné podmienky. Charakterizuje nás otvorenosť. Sme úprimní a otvorení v našich cieľoch, hodnotách, krokoch, procesoch a úspechoch. Táto transparentnosť vedie k partnerstvu s našími zákazníkmi a dodávateľmi, ktoré je založené na dôvere. Sme spoľahlivým partnerom v oblasti koliesok a súvisiacich procesov, systémov a riešení. Sme zástupcom nemeckej spoločnosti TENTE - lídra vo vývoji a výrobe pojazdových kolies a kladiek na svete.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3626984  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac