Reagujte bez životopisu

Vodič medzinárodnej kamiónovej prepravy

PRODCEN DHOLLANDIA, s. r. o.

Miesto práce
Predmier
Termín nástupu
ASAP
1 011 EUR/mesiac- motivačný bonus 120 eur/štvrťrok - štvrťročné prémie 180 eur - polročné odmeny 60 % základného platu - koncoročné odmeny 100 % základného platu - rast mzdy podľa seniority - príspevok zamestnávateľa do III. piliera - diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prepravovanie a dodávanie tovaru podľa vopred dohodnutých podmienok v rámci tuzemska a do zahraničia.
Koordinovanie a kontrolovanie nakládky tovaru s cieľom zabezpečiť optimálne rozmiestnenie tovaru a zabrániť tak preťaženiu jednotlivých náprav a/alebo celého vozidla.
- Vykonávanie opatrení proti posunutiu tovaru počas jazdy.
- Vykonávanie opatrení zameraných na ochranu tovaru a motorového vozidla pred odcudzením (počas prestávok na odpočinok).
- Kontrolovanie množstva a druhu dodaného tovaru pri vykládke, odovzdávanie potrebnej dokumentácie klientovi.
- Čerpanie pohonných hmôt na čerpacích staniciach, kontrolovanie technického stavu zvereného motorového vozidla.
- Dodržiavanie pravidelných zákonom stanovených prestávok na odpočinok a regeneráciu.

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- technická zručnosť
- flexibilita

Spoločnosť sa zaoberá výrobou hydraulických plošín pre materskú
firmu DHOLLANDIA CENTRAL EUROPE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4369246  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 011 EUR/mesiac