IT Administrátor

PRODCEN DHOLLANDIA, s. r. o.

Miesto práce
Predmier
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiac13. plat, 14. plat, štvrťročné odmeny, motivačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa a optimalizácia našej IT infraštruktúry,
• správa technologického vybavenia (špecifikácia, inštalácia, konfigurácia PC, laptopov, tlačiarní, periférnych zariadení a ostatného HW vybavenia),
• údržba počítačovej siete (konfigurácia, zálohovanie, ochrana údajov, antivírusová kontrola),
• inštalovanie, konfigurácie, softvéru ,kooperácia s dodávateľmi technológií,
• riešenie, identifikovanie a odstraňovanie vzniknutých problémov a nedostatkov softvéru a hardvéru,
• správa a administrácia serverov (inštalácia, konfigurácia, zálohovanie, vytváranie VM),
• monitorovanie a aktualizovanie infraštruktúry na základe najnovších technologických trendov a postupov,
• návrh a implementácia bezpečnostných opatrení s prvkami cyber-bezpečnosti,
• poskytovanie podpory pre našich zamestnancov,
• vytváranie dokumentácie k inštaláciám a používaniu softvéru a hardvéru,
• príjem, analýza a riešenie incidentov koncových používateľov.

Hľadáme do nášho tímu skúseného IT Administrátora, ktorý snami bude riešiť problémy a zdolávať výzvy všedných dní. V tíme je nás viac, navzájom spolupracujeme a občas je potrebné sa porozprávať aj po anglicky. Podporujeme sa a zabezpečujeme komplexnú podporu IT v celej našej spoločnosti. Ponúkame ti uvoľnenú atmosféru, prácu v mladom kolektíve a možnosť sebarealizácie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

schopnosť riešiť problémy
schopnosť a ochota učiť sa
časová flexibilita
zodpovednosť
spoľahlivosť

Spoločnosť sa zaoberá výrobou hydraulických plošín pre materskú
firmu DHOLLANDIA CENTRAL EUROPE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4783778  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac