Samostatný projektant tímu EI&C

PROCUS s.r.o.

Bukovinská 3, Rača, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 3 500 EUR/mesiaczákladný plat 1800 EUR/mesiac, s odmenami podľa interných smerníc do 3500 EUR/mesiac, ohodnotenie zodpovedajúce dĺžke praxe a skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívny člen riešiteľského tímu, schopný samostatne riešiť úlohy v oblasti EI&C
- Schopnosť prenášať požiadavky zákazníka do navrhnutého riešenia
- Vypracovanie ucelených častí projektovej dokumentácie EI&C

Miesto práce:
- PROCUS s.r.o., Bukovinská 3, Bratislava
- podľa miesta realizovaného projektu na Slovensku a v zahraničí
- príležitostný home office

- Práca v rastúcej spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou
- Dlhodobé stabilné a zároveň tvorivé zamestnanie
- Motivačné ohodnotenie v podobe kvartálnych a vernostných odmien
- Projektový príplatok
- Bonusy v prípade zahraničných pracovných ciest
- Pohyblivá pracovná doba
- Nová budova v energeticky pasívnom štandarde so stropným chladením
- Intenzívne školiace programy (špecializované školenia pre CAE/CAD nástroje, školenia pre rozvoj osobnosti a podobne)
- Možnosť jazykového vzdelávania
- Možnosť sebarealizácie
- Atraktívny sociálny program (III. pilier, MutiSport karta a iné)
- Celofiremné aktivity

Na základe životopisu v slovenskom a/alebo anglickom jazyku budú vhodní uchádzači pozvaní na osobné stretnutie. Životopis zasielajte prosím spoločne so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov spĺňajúcich základné požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektant EI&C

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou na viacerých projektoch v oblasti EI&C
- znalosť niektorého CAE/CAD nástroja (Comos, ProDok, Eplan, Engineering Base, AutoCad,...)
- znalosť niektorého z programovacích jazykov VB, C, C#, Java,...
- znalosť databázových princípov
- Precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, orientácia na dosahovanie výsledkov a cieľov
- Ochota príležitostne vycestovať do zahraničia
- Korektné správanie
- Vodičský preukaz skupiny B
- Ochota učiť sa
- Samostatnosť

- Skúsenosti s konfigurovaním a programovaním distribuovaných riadiacich systémov a programovateľných logických automatov sú vítané

Stabilná spoločnosť s 25-ročnou históriou poskytujúca moderné riešenia v oblasti automatizácie a informatiky (www.procus.com, www.procus.sk).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4351112  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac