Senior HR Specialist

PROCUS s.r.o.

Miesto práce
Bukovinská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda je aj predmetom diskusie vzhľadom k skúsenostiam uchádzačov. K fixnej sume patria aj odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná spoločnosť s 23 rokmi skúseností v oblasti Automatizácie, projektovania MaR a vývoja SW. Máme skúsenosti s riadením rôznych typov technológií, viacerými typmi riadiacich a CAE systémov. Servisy zabezpečujeme pre veľké nadnárodné spoločnosti, koncových užívateľov, technologické firmy a dodávateľov riadiacich systémov. Nahrádzame manuálnu prácu technológiami, ktoré sú zdravšie pre planétu a bezpečnejšie pre ľudí.

Pre našu spoločnosť PROCUS hľadáme kolegu na personálne oddelenie, ktorý bude úzko spolupracovať s ďalšími oddeleniami spoločnosti a zastrešovať tak širokú agendu súčasťou ktorej je predovšetkým práca so mzdami, nábor nových členov, HR marketing značky zamestnávateľa a interná administratíva pre existujúcich zamestnancov.

Kompetencie na pozícií:

• Príprava podkladov na mzdy, spolupráca s externou účtovnou spoločnosťou
• Kompletizácia účtovných podkladov a ich odoslanie do externej účtovnej spoločnosti (pozbieranie blokov, faktúr a všetkých pracovných dokladov od kolegov)
• Pomoc pri fakturácii
• Vybavovanie záležitostí súvisiacich so služobnými cestami – servis áut, ubytovanie, cestovanie, VISA, podpora pre kolegov v zahraničí
• Starostlivosť o našu vlastnú administratívnu budovu – facility manažment
• Nákup pracovného materiálu
• Zodpovednosť za nábor a výber nových členov spoločnosti
• Úzka spolupráca s externým HR Partnerom
• Kompletný onboarding a offboarding zamestnancov
• Spoluúčasť pri tvorbe odmeňovacích systémov
• HR Marketing spoločnosti
• V prípade potreby ad hoc pomoc pri back-office agende
• Tvorba a konzultácia kariérnych plánov zamestnancov, práca s motiváciou zamestnancov

Váš profil:

- 1,5 - 3 roky skúseností na pozícií v HR (skúsenosť v internom HR veľmi vítaná)
- Skúsenosti s nastavovaním interných procesov (odmeňovací systém, kariérny plán) sú veľmi vítané
- Základné znalosti v oblasti miezd a zákonníka práce
- Motivácia budovať a optimalizovať procesy a systémy v spoločnosti

Pracujte pre rastúcu spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Ponúkame vám stabilný job na „dlhé trate“ v spoločnosti, ktorá inovuje a záleží jej na férovom pracovnom prostredí. Naviac ponúkame:
- Jazykové kurzy
- Firemné vozidlo v prípade potreby
- Radi sa socializujeme a súčasťou sú aj firemné akcie
- Naša budova je v energeticky pasívnom štandarde so stropným chladiacim systémom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Hľadáme niekoho s chuťou budovať a optimalizovať procesy v našej spoločnosti. Oceňujeme svedomitý prístup a dlhodobú spoluprácu. Podporujeme rast, preto sú pre nás dôležité aj pracovné črty lojálnosti a seba-manažujúceho vzdelávania sa. Hľadáme HR človeka, ktorý pozná čo obnáša denno-denná personálna agenda a chce si budovať vzťah k firme, chce pracovať na jej značke a preferuje rozmanité úlohy.

Stabilná spoločnosť s 25-ročnou históriou poskytujúca moderné riešenia v oblasti automatizácie a informatiky (www.procus.com, www.procus.sk).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4216598  Dátum zverejnenia: 28.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac