PHARMACY SALES REPRESENTATIVE
(MEDICÍNSKY, FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT)

We are seeking talents to our SLOVAKIA team!
If you are interested in Pharmacy Sales, check out this unique opportunity to join us on

Careers (myworkdayjobs.com)
P&G logos

MEDICÍNSKY / FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT pre BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ, plný pracovný úväzok

NÁPLŇ PRÁCE

  • Produktové vzdelávanie v odborných ambulanciách a v lekárňach
  • Vedenie obchodných rozhovorov, prekonávanie námietok
  • Profesionálna motivácia klientov k dlhodobej spolupráci
  • Práca v špecializácii: PED, GYN, GP, farmaceut
  • Plnenie predajných cieľov podľa stanovenej marketingovej a obchodnej stratégie
  • Dodržiavanie firemných pravidiel a postupov
  • Pravidelný reporting aktivít

ČO PONÚKAME

  • Prácu na plný pracovný úväzok (40 hodín týždenne) v BANSKOBYSTRICKOM kraji
  • Nástupný plat od 1.500,- EUR brutto + dodatočné štvrťročné finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov. Základná mzda sa odvíja od predchádzajúcich prac. skúseností.
  • Zaujímavý balík kompenzácií a benefitov (napr. Multisport karta, dovolenka nad rámec zákona, stravné nad rámec zákona, cestovné poistenie, životné a úrazové poistenie a mnoho ďalších)
  • Základné technické vybavenie (mobil, notebook, tablet), vrátane služobného vozidla
  • Individuálny tréningový plán, mentor s dlhoročnými skúsenosťami

NAŠE POŽIADAVKY

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou / vysokoškolské vzdelanie výhodou
  • Výhodou vzdelanie v odbore: prírodné vedy, biológia, medicína, veterinárny lekár, farmácia
  • Anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
  • Microsoft Office - mierne pokročilý
  • Vodičský preukaz B s praxou

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

  • komunikatívnosť, empatia a pozitívny prístup k práci
  • zodpovednosť, flexibilita a kreativita
  • orientácia na zákazníka, súťaživosť v tíme

AK ŤA NAŠA PONUKA ZAUJALA, PRIHLÁS SA NA

→ Careers (myworkdayjobs.com) ←

a urob prvý krok smerom k Tvojej budúcnosti v medzinárodnej spoločnosti Procter & Gamble, pôsobiacej vo viac ako 80 krajinách sveta, zaoberajúca sa výrobou a predajom značiek Nasivin®, Femibion®, Vigantolvit®, Neurobion®, ZzzQuil®, ale aj Ariel®, Lenor®, Gillette®, Pampers®, Pantene®, Jar®, Always®, Head&Shoulders®, Aussie®, Old Spice® či Oral-B®.

Zisti o nás viac na welcomeTOtheJUNGLE.com - Procter&Gamble
ID: 4802499  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac