Procesní inženýr/ka ve výrobě

Procter & Gamble Rakona s.r.o.

Místo práce
Rakovník, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
58 600 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis

První práce a to hned pod hlavičkou známé firmy. Taková zkušenost se v životopise vyjímá i po několika letech. A navíc ve firmě, která byla vybrána Světovým ekonomickým fórem (WEF) mezi devět firem, které jsou nejlépe připraveny na revoluci průmyslu 4.0.
Firma Procter&Gamble Rakona vyrábí značky jako je Ariel, Lenor a Jar a je jednou z největších továren Procter&Gamble na světě.

Koho hledáme?

Člena týmu s ukončeným magisterským titulem na vysoké škole, který chce uplatnit svoje znalosti a být součástí týmu lidí, kteří zlepšují výrobní procesy a stávají se tak jedničkou ve svém oboru.

Charakteristika práce:

Hledáme absolventy vysoké školy. Od prvního dne po nástupu Tě čeká reálná práce na zlepšování výrobních procesů, žádné stínování! Nastoupíš jako procesní inženýr/ka na první manažerskou pozici s možností kariérního a pravidelného platového růstu. Samozřejmostí je podpora zkušenějších kolegů. Vše co budeš potřebovat Tě naučíme. Náš cíl je rozvoj našich zaměstnanců a proto jim dáváme příležitost měnit pracovní pozice a tím rozšiřovat své zkušenosti a dovednosti. Zhruba po dvou letech se Tvá kariéra může směřovat na vedení lidí, rozvoj jejich schopností a dovedností.

  • Zlepšování výrobních systémů
  • Analýza dat
  • Reálná práce od prvního dne
  • Leadership - vedení týmu lidí (rozvoje dovedností a zodpovědnost za jejich práci)

Co nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostření
  • Inovativní technologie
  • Práce procesního inženýra/ky
  • Možnost kariérního růstu - zaměření na leadership nebo technické dovednosti
  • Pravidelný platební růst - každý rok
  • Propracovaný systém školení - jasný onboarding plan a přidělený Buddy
  • Mladý kolektiv
  • Ubytování v Rakovníku v bytovém studiu nebo podporu na dojíždění či vlastní bydlení
  • Zajímavé benefity : 5 týdnů dovolené, nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění, možnost nákupu opcí na akcie Procter&Gamble s příspěvkem společnosti, životní a úrazové připojištění, stravování v zaměstnanecké restauraci za zvýhodněné ceny, nákup výrobků Procter&Gamble ve firemní prodejně, podpora zdravého životního stylu včetně možnosti využívat fitness centrum v areálu podniku

Co má splňovat ideální kandidát:

  • Má ukončené magisterské vzdělání na vysoké škole ideálně technického směru
  • Je schopen/na dorozumět se v českém nebo slovenském a anglickém jazyce
  • Má základní technické dovednosti
  • Umí prezentovat výsledky své, ale i celého oddělení
  • Je iniciativní a flexibilní
  • Je schopen/na systematicky řešit problémy
  • Má předpoklady pro efektivní vedení lidí
  • Má chuť neustále se učit a rozvíjet
  • Má komunikační dovednosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4581404  Dátum zverejnenia: 18.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 58 600 Kč/měsíc