Samostatný projektant MaR / Elektro

Process Automation Solutions s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatne vykonávaná činnosť v oblasti projektovania MaR a Elektro. Dokumentácia môže byť vyhotovená v cudzom jazyku, taktiež komunikácia s klientom môže prebiehať v cudzom jazyku. Projektant sa zúčastňuje celého životného cyklu zákazky, od ponukovej činnosti a kalkulácií, cez projektovú prípravu a samotné projektovanie až po autorský dozor v mieste inštalácie. Predpokladá sa intenzívna komunikácia s investorom a zástupcami ostatných profesií. Vedľa znalostí noriem sa uplatňujú znalosti správnej inžinierskej praxe v danom obore, znalosť vybraných technologických procesov, znalosť projektového riadenia. Technická znalosť CAE/CAD systémov je samozrejmosťou.

Náplň práce:
• Zodpovednosť za vypracovanie projektovej dokumentácie MaR alebo Elektro
• Technické rokovania so zákazníkom
• Špecifikácia prístrojov
• Vyhotovenie vykonávacieho projektu
• Vyhotovenie sprievodnej technickej dokumentácie
• Kompletizačná činnosť
• Príprava podkladov pre výberové konania
• Samostatné riadenie projektov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1400 Eur pre juniorov, výška mzdy je samozrejme nastaviteľná podľa skúseností uchádzača

• Ročné výkonové prémie
• Ročné prehodnocovanie miezd
• Referal bonus
• Vernostné odmeny
• Darčekové poukážky
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie
• Dovolenka nad rámec zákona
• Firemné akcie a teambuildingy
• Mladý a veselý kolektív
• Rozšírený pitný režim a občerstvenie
• Notebook, mobilný telefón
• Možnosť vzdelávania a osobného rastu (odborné školenia, jazykové kurzy)
• Perspektívne a stabilné zázemie veľkej zahraničnej spoločnosti
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu

V prípade záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis v SJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu v inzeráte nasledovne:

"Týmto dávam súhlas spoločnosti Process Automation Solutions s.r.o. – An ATS Company, Bárdošova 2/A Bratislava 831 01, IČO: 46 258 132, k spracovaniu osobných údajov poskytnutých v súvislosti s uchádzaním sa o zamestnanie, najmä za účelom vyhodnotenia prihlášky a obsadenia pracovnej pozície.

Údaje nebudú poskytnuté tretím stranám a nebudú spracované mimo územia Európskeho hospodárskeho priestoru.

Súhlas je daný na dobu 3 rokov. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účelov spracovávania, najneskôr však po 3 rokoch budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti Process Automation Solutions s.r.o. – An ATS Company.

Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.“

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Na osobnom stretnutí starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu, predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v mzde.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, energetika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

EPLAN - základy
AutoCAD - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Celkový prehľad v oblasti meracej a regulačnej techniky
• Znalosť niektorého z CAE systémov, preferujeme E-Plan, AutoCAD, InTools, apod.
• Dobrý prehľad v technických normách
• 100% záujem v obore, ochotu ďalej sa vzdelávať
• Schopnosť pracovať v tíme a aj celkom samostatne
• Uvítame znalosť CAE systému E-Plan
• Znalosť anglického na úrovni práce s technickou dokumentáciou

Sme významný európsky dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu strojov a výrobných liniek v automobilovom priemysle. Druhou oblasťou pôsobnosti je na automatizácia technologických procesov v chemickom a farmaceutickom priemysle. V týchto segmentoch sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na európskom trhu.

Pre naše už existujúce zastúpenie v regióne Bratislava a Nitre hľadáme nových spolupracovníkov.

Hľadáme nových spolupracovníkov pre naše projekty realizované v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bárdošova 2/A
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Volajová
E-mail: poslať životopis
ID: 3782890   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400 Eur pre juniorov, výška mzdy je samozrejme nastaviteľná podľa skúseností uchádzača