Asistentka

Process Automation Solutions s.r.o.

Miesto práce
Levická 7, Nitra
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú kolegyňu, ktorá bude zodpovedná na našej pobočke v Nitre za:

• Zaistenie administratívnej agendy: korešpondencia, kancelárske potreby, tonery, návštevy, občerstvenie, ...
• Príjem, výdaj a evidencia materiálu
• Správa vozového parku
• Zaistenie ochranných a pracovných pomôcok
• Zabezpečovanie leteniek, cestovných lístkov, ubytovania
• Vysielanie zamestnancov do zahraničia, sledovanie pracovnoprávnych a daňových aspektov, legislatívnych zmien, vybavovanie víz
• Denná komunikácia s pobočkou v Bratislave a s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Podpora kancelárie v Bratislave

• Ročné výkonové prémie
• 25 dní dovolenky
• Notebook, mobilný telefón
• Darčekové poukážky
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Jazykové kurzy
• Perspektívu a stabilné zázemie veľkej zahraničnej firmy
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesijný a kariérny rast

V prípade záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis v SJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu v inzeráte.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou (komunikácia na dennej báze)
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Veľmi dobrá znalosť práce s PC (pokročilé znalosti MS Office a MS Windows) a internetu
• Zodpovednosť, precíznosť, spoľahlivosť
• Dobré organizačné schopnosti, flexibilita
• VP skupiny B je podmienkou
• Ochota cestovať

Sme významný európsky dodávateľ riešení v oblasti priemyselnej automatizácie a výrobných informačných systémov. Naša spoločnosť sa špecializuje na automatizáciu technologických procesov v chemickom a farmaceutickom priemysle. Druhou oblasťou našej pôsobnosti je automatizácia strojov a výrobných liniek v automobilovom priemysle. V týchto segmentoch sme rešpektovaným partnerom najvýznamnejších firiem na európskom trhu.

Pre naše už existujúce zastúpenie v regióne Bratislava a Nitra hľadáme nových spolupracovníkov.

Hľadáme nových spolupracovníkov pre naše projekty realizované v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bárdošova 2/A
831 01 Bratislava
ID: 1445564   Dátum zverejnenia: 10.11.2017