Logo PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice

Elektromechanik

PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od odbornosti a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektroinštalačné a elektromontážne práce
- montáž kabeláže
- zapájanie elektrických komponentov (stavba a inštalácia rozvádzačov, snímačov, kamier, PLC a ostatných zariadení) podľa elektrotechnických schém
- diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na inštalovaných zariadeniach
- mechanické montážne práce v rámci ľahkej strojárskej výroby - montáž, inštalácia a ladenie jednoúčelových strojov

- motivujúce ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- pružná pracovná doba
- možnosť odborne sa vzdelávať
- bezplatné jazykové kurzy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu, pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektromechanik, elektrotechnik, elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektromechanik, Elektrikár

Počet rokov praxe

3

- odborná spôsobilosť pre prácu elektrotechnika - min. § 22; § 23 výhodou (Vyhl. 508/2009)
- skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie a elektrotechnických schém
- pracovné nasadenie, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, presnosť
- technická a manuálna zručnosť, práca vo výškach

Automatizácia technologických procesov v hutníctve, energetike, doprave, potravinárstve, automotive: vývoj a dodávka riadiacich a informačných systémov, projekčná a inžinierska činnosť, dodávka výrobných a montážnych liniek, jednoúčelových zariadení a robotizovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Stupáková
Tel.: +421917589840
E-mail: poslať životopis
ID: 4796402  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac