C#/.NET Programátor - Junior

PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiac- finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a odborných znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie klientskych aplikácií v .NET
Odborné predpoklady:
- C# / .NET – základy
- znalosť princípov objektového programovania
- znalosť návrhových vzorov - výhodou
- znalosť WPF, EF, .NET Core – výhodou
- znalosť SQL, PLSQL (Microsoft, Oracle) - výhodou

- motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- pružná pracovná doba
- možnosť odborne sa vzdelávať
- bezplatné jazykové kurzy
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Ak máte záujem o uvedenú pozíciu, pošlite nám svoj životopis v SJ, AJ a motivačný list ako reakciu na tento inzerát. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Základy
.NET - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame od úspešného uchádzača okrem odborných predpokladov:
- samostatnosť, zodpovednosť, kreativita
- proaktívny prístup, konštruktívnosť pri riešení problémov
- primerané komunikačné schopnosti
- ochotu spolupracovať v projektovom tíme

Automatizácia technologických procesov v hutníctve, energetike, doprave, potravinárstve, automotive: vývoj a dodávka riadiacich a informačných systémov, projekčná a inžinierska činnosť, dodávka výrobných a montážnych liniek, jednoúčelových zariadení a robotizovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3641716  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac