Site Manager - Stavbyvedúci pre elektroprojekty

PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice

Miesto práce
Košice-Šaca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1400 EUR/mesiac + navýšenie podľa skúseností a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizovanie elektromontážnych prác
- zadeľovanie úloh a činností podľa technologických postupov
- zabezpečenie koordinácie a riadenia realizačných prác v rámci elektrozákaziek
- realizácia častí elektro-projektov
- súčinnosť pri príprave a dodržiavaní časových plánov realizácie projektu
- samostatné riadenie a realizácia elektromontážnych prác a skúšok
- pomoc pri príprave a spracovaní projektovej dokumentácie
- riadenie a koordinácia pracovných tímov pri realizácii zákaziek
- koordinácia subdodávateľov
- komunikácia s odberateľom
- vedenie požadovanej dokumentácie

- Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti
- Pružná pracovná doba
- Zázemie v stabilnej spoločnosti
- Možnosť odborne sa vzdelávať
- Bezplatné jazykové kurzy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Váš životopis dôsledne posúdime.
Vopred sa ospravedlňujeme, no z kapacitných dôvodov budeme ďalej komunikovať len s uchádzačmi, ktorí spĺňajú výberové kritériá a postúpia do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- osvedčenie o odbornej elektro spôsobilosti - § 23
- schopnosť viesť kolektív pracovníkov
- schopnosť zadeľovania a delegovania úloh
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný riešiť situácie
- ovládanie technologických a montážnych postupov
- orientácia v technickej dokumentácii
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť čítania elektrotechnických schém
- skúsenosti v oblasti procesnej automatizácie
- práca s PC na používateľskej úrovni
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- flexibilita
- iniciatívnosť

Automatizácia technologických procesov v hutníctve, energetike, doprave, potravinárstve, automotive: vývoj a dodávka riadiacich a informačných systémov, projekčná a inžinierska činnosť, dodávka výrobných a montážnych liniek, jednoúčelových zariadení a robotizovaných pracovísk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3554490  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 EUR/mesiac + navýšenie podľa skúseností a odbornosti