Supervízor call centra

ProCare, a.s.

Miesto práce
Mlynská dolina, Karlova Ves
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedať, riadiť a kontrolovať prácu operátorov call centra (cca 15-20 operátorov)
- Koordinovať a realizovať školenia operátorov
- Koordinovať spoluprácu s externým call centrom
- Vykonávať telefonickú a mailovú komunikáciu s klientmi a recepciami v jednotlivých poliklinikách siete ProCare
- Zabezpečovať monitoring a reporting kvality telefonátov
- Iniciovať rozvoj aktivít call centra
- Na dennej báze realizovať reporting hovorov
- Dohliadať na kvalitatívnu a kvantitatívnu prácu operátorov
- Realizovať prípravu skriptov a manuálov
- Zabezpečenie emailovej komunikácie

- 2000€ kredit / rok na čerpanie Osobnej starostlivosti v sieti ProCare pre Vás a 3 známych podľa vlastného výberu
- 25% zamestnanecká zľava v lekárňach Dr. Max
- Multisport karta pre Vás a rodinného príslušníka už za 25€ / mesačne
- Stravovacia TR karta, ktorá umožní platiť za stravovanie prostredníctvom platobných terminálov alebo mobilu odoslaním SMS
- Príjemné pracovné priestory so zabezpečeným pitným režimom
- Flexibilná pracovná doba
- Teambuildingové a firemné aktivity v rámci siete ProCare a Svet zdravia a skupiny Penta

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím Váš životopis na doleuvedenú e-mailovú adresu. V predmete správy nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, marketing, obchod, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
- Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
- Skúsenosť na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
- Skúsenosť s vedením ľudí výhodou minimálne 3 roky
- Dobré komunikačné a riadiace a mentorské schopnosti
- Flexibilita
- Tímový hráč a vysoká miera samostatnosti

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Digital park II. Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava 5
ID: 3446168   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100,-€