HR špecialista

Miesto práce
Bratislava V, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 300 EUR/mesiac- konečná mzda závisí od skúseností a vzdelania kandidáta

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Staňte sa súčasťou sietí polikliník a nemocníc a budujte s nami víziu zlepšovania zdravotníctva. Na oddelení HR máme voľnú stoličku a hľadáme práve Vás!

Čo Vás na pozícii čaká:

  • pravidelne komunikujete s manažérmi oddelení ohľadom obsadenia voľných pracovných pozícií
  • zabezpečujete personálnu inzerciu ako vo vnútri spoločnosti, tak aj externe
  • spracovávate žiadosti kandidátov
  • organizujete a vediete pracovné pohovory
  • zabezpečujete administratívnu činnosť spojenú s prijímaním nových kolegov do pracovného pomeru
  • podporujete HR koordinátorov ohľadom podmienok a zákonných náležitostí pri prijímaní kandidátov
  • pripravujete podklady na job fairs, konferencie, veľtrhy a spolu s nami budujete značku zamestnávateľa

Čo Vám ponúkame

  • stabilné zamestnanie
  • príjemné pracovné prostredie
  • príležitosť odborného a osobnostného rastu
  • benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

  • Benefity

    Kandidát by mal mať

    Čo od Vás očakávame

    Čo od Vás očakávame:

    • prax minimálne 2 roky
    • skúsenosti na obdobnej pozícii
    • anglický jazyk minimálne na mierne pokročilej úrovni- B1
    • výborné komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
    • budovanie a rozvíjanie medziľudských vzťahov
    • tímovosť
    • kreativitu, flexibilnosť, zodpovednosť a samostatnosť

    Vzdelanie

    stredoškolské s maturitou
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    personálny manažment

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

    Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

    Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu.

    Kontaktovať Vás bude

    Monika Chylková
    Tel.: +421 911 731 452
    E-mail: poslať životopis
    MÁM ZÁUJEM

    Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

    www.procare.sk
    www.pentahospitals.sk/volne-pozicie