Vedúca sestra na lôžkové oddelenie s gynekologickým zameraním - Nemocnica Bory

Nemocnica Bory - Penta Hospitals, Ivana Kadlečíka, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 400 EUR/mesiacPodľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Pre danú pozíciu je ponúkaná minimálna mzda od 2400€ brutto + výkonnostný bonus. Uhradenie stabilizačného príspevku v plnej výške! Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore. V Nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Najmodernejšia nemocnica na Slovensku sa už úspešne stará o zdravie pacientov v ambulanciách i o hospitalizovaných pacientov po operáciách. Nemocnicu Bory netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, ale predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a chce byť pozitívnou zmenou v zdravotníctve.

Pozícia vedúcej sestry stelesňuje inovatívny typ stredného manažmentu v zdravotníctve, ktorého úlohou je organizačné zabezpečenie chodu jednej alebo viacerých ošetrovacích jednotiek v riadiacej pôsobnosti. Cieľom danej pozície je poskytovanie vysokokvalitnej ošetrovateľskej starostlivosti, v ktorej je pacient, jeho potreby a bezpečnosť na prvom mieste a zároveň rozvíjanie odborných kompetencií spolupracovníkov. Je nositeľom/ľkou odbornosti a konzultantom/kou pre príslušnú špecializáciu.

Viac o výberovom procese a ako sa pripraviť nájdete na tejto stránke: https://nemocnica-bory.sk/kariera/#vyberovy_proces.

Ak máte záujem pripojiť sa k nám, dajte nám o sebe vedieť.

Náplň, právomoci a zodpovednosti:

  • výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu spojené s poskytovaním zdravotnej starostlivosti
  • riadenie, plánovanie, organizovanie a kontrola plnenia strategických a operatívnych cieľov pri poskytovaní ošetrovateľskej starostlivosti príslušnej odbornosti
  • poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti a jej supervízia
  • práca je jednozmenná (40 hodín týždenne)
  • je priamym/ou nadriadeným/ou pre kolektívy sestier a zdravotníckych pracovníkov (v priemere 37 pracovníkov) a je priamo podriadený/á manažérke ošetrovateľstva.

Čo Vám ponúkame

V Nemocnici Bory ponúkame širokú škálu výhod a benefitov pre našich zamestnancov, vrátane:

  • možnosti neustáleho vzdelávania a získavania odborných certifikátov a špecializácií,
  • tímové akcie a podujatia, ako napríklad deň športu, teambuildingové aktivity a oslavy sviatkov,
  • family- friendly benfity - Mikuláš, Deň detí, 1. školský deň Vášho prváčika,
  • multisport karta a karta Dr Max,
  • ubytovanie pre zamestnancov,
  • bezplatné parkovanie,
  • výber z viac ako 1000 rôznych benefitov v systéme Cafeterie v hodnote 100 EUR ročne.

Tieto benefity sú navrhnuté s cieľom zlepšiť pracovné prostredie našich zamestnancov. Viac o benefitoch nájdete na stránke: https://nemocnica-bory.sk/zamestnanecke-benefity/.
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

  • ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v magisterskom študijnom programe v študijnom odbore ošetrovateľstvo, ak vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa bolo získané v bakalárskom študijnom programe v študijnom odbore ošetrovateľstvo
  • odborná spôsobilosť na riadenie a organizáciu zdravotníctva v niektorom zo špecializačných odborov (Manažment a administrácia v oblasti zdravia; Odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve Master of Public Health; Zdravotnícky manažment a financovanie) alebo najmenej pätnásťročnú odbornú prax
  • špecializácia v jednom z odborov: ošetrovateľská starostlivosť o ženu a dieťa, intenzívna ošetrovateľská starostlivosť o dospelých, ošetrovateľská starostlivosť o dospelých
  • výhodou je praktická skúsenosť z rôznych oddelení (alebo z urgentu).

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • skúsenosť s vedením ľudí je výhodou, nie však podmienkou
  • komunikačné zručnosti (empatická a profesionálna komunikácia)
  • flexibilita – neustále zlepšovanie a chuť na sebe pracovať
  • strategické myslenie (skúsenosť s tvorbou procesov či strategických plánov)
  • výborné organizačné schopnosti a skúsenosť s plánovaním zdrojov či personálu
  • samostatnosť, spoľahlivosť a morálna bezúhonnosť
  • veľmi dobrá skúsenosť s prácou s PC
  • orientácia v právnych predpisoch a usmerneniach v oblasti poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti a pracovného práva podľa Zákonníku práce je výhodou.

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kontaktovať budeme iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Kontaktovať Vás bude

Ing. Katarína Kottnerová
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 4596771  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac