Sestra s certifikátom na pracovisko centrálnej sterilizácie - Nemocnica Bory

Nemocnica Bory - Penta Hospitals, Ivana Kadlečíka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 2 300 EUR/mesiacPodľa zákona sme povinní zverejňovať minimálnu mzdu pre inzerované pozície. Pre sestru s certifikátom sterilizácia a dezinfekcia zdravotníckych pomôcok je ponúkaná minimálna mzda od 2300€ v hrubom + výkonnostný bonus. Uhradenie stabilizačného príspevku v plnej výške! Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od Vašich skúseností, školení, kvalifikácie a odbornej praxe. Konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore. V Nemocnici novej generácie Bory chceme odmeňovať spravodlivo, zohľadňujeme hodnotu, ktorú kolegovia môžu priniesť do tímu ako aj situáciu na trhu.

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Najmodernejšia nemocnica na Slovensku sa už úspešne stará o zdravie pacientov v ambulanciách i o hospitalizovaných pacientov po operáciách. Nemocnicu Bory netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, ale predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a chce byť pozitívnou zmenou v zdravotníctve. Postupne vyberáme nových kolegov, preto ak máte záujem pripojiť sa k nám, dajte nám o sebe vedieť.

Po dohode s nadriadeným je možnosť čerpať dovolenku aj počas skúšobnej doby!

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je:
  • poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností a štandardmi v ošetrovateľskej starostlivosti
  • výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu spojené s poskytovaním zdravotnej starostlivosti
  • vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov
  • práca s nemocničným informačným systémom
  • pracovná prevádzka pri tejto pozícii sa môže líšiť v závislosti od zaradenia: jednozmenná (40 hodín), dvojzmenná (38,75 hodín), nepretržitá (37, 5 hodín).

Čo Vám ponúkame

Nemocnica Bory novým zamestnancom ponúka okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: Zamestnanecké benefity - Nemocnica Bory.
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
  • emaptická a profesionálna komunikácia
  • flexibilita - neustále zlepšovanie a učenie sa

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo; odborná spôsobilosť na výkon certifikovanej pracovnej činnosti - sterilizácia a dezinfekcia zdravotníckych pomôcok

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Kontaktovať Vás bude

Alžbeta Jurčíková
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 4575976  Dátum zverejnenia: 5.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac