Operačná sestra - Nemocnica Bory

Nemocnica Bory - Penta Hospitals, Ivana Kadlečíka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
2 500 - 2 700 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a praxe, sestra so špecializáciou v odbore inštrumentovanie, operačná sestra s min. 4 ročnou praxou na operačných sálach + ročná výkonnostná odmena, resp. bonus vo výške 1 násobku mesačnej základnej mzdy + ubytovanie na 3 mesiace zdarma * Podmienky platia pri nástupe do 31.07.2023*

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Nemocnica novej generácie Bory je už úspešne otvorená, pričom nábeh poskytovanej zdravotnej starostlivosti bude postupný. Modernú nemocnicu tvorí nie len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, no predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a je nositeľom pozitívnej zmeny v zdravotníctve. Centrálne operačné sály ponúkajú priestor pre vysoko špecializované činnosti a okrem moderného vybavenia sú operačné sály priestranné a majú dostatok denného svetla. Sestrám ponúkame rozvoj v oblasti vzdelávania a prehlbovania odborných zručností, ako aj  množstvo školení, a to aj v rámci robotickej chirurgie.

Hľadáme okrem operačných sestier, sestry bez špecializácie a absolventky, ktoré majú záujem pracovať na operačných sálach.

Ak máte záujem pripojiť sa k nám a stať sa súčasťou nášho tímu, dajte nám o sebe vedieť. v prípade záujmu máte možnosť prísť si pozrieť naše pracoviská každý utorok a štvrtok.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii bude:

  • poskytovanie komplexnej zdravotnej starostlivosti osobám v rozsahu štúdiom a praxou získaných vedomostí, zručností a štandardmi v ošetrovateľskej starostlivosti
  • výkon špecializovaných pracovných činností, samostatne podľa akreditovaného špecializačného študijného programu príslušného špecializačného odboru spojené s ošetrovateľskou starostlivosťou, ochranou, podporou a udržiavaním zdravia a špecializované pracovné činnosti v oblasti výchovy k zdraviu, vzdelávania a výskumu spojené s poskytovaním zdravotnej starostlivosti
  • vedenie zdravotnej dokumentácie a ďalšej dokumentácie vyplývajúcej z platných právnych predpisov
  • práca s nemocničným informačným systémom
  • pracovná prevádzka pri tejto pozícii je jednozmenná (40 hodín/týždenne) alebo nepretržitá (37, 5 hodín/ týždenne).

Čo Vám ponúkame

Nemocnica Bory novým zamestnancom ponúka okrem atraktívnych pracovných podmienok a možnosti kontinuálneho vzdelávania aj balíček benefitov orientujúcich sa na rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Viac o benefitoch nájdete tu: Zamestnanecké benefity - Nemocnica Bory.
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • tímovosť, rešpekt, zodpovednosť
  • emaptická a profesionálna komunikácia
  • flexibilita - neustále zlepšovanie a učenie sa

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Budeme kontaktovať iba tých kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Kontaktovať Vás bude

Alžbeta Jurčíková
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 4536102  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac