Senior finančný analytik (m/ž)

Miesto práce
Bratislava V, Bratislava
3 000 EUR/mesiacod 3.000 € v závislosti od profilu a skúseností kandidáta

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Penta Hospitals International - sme najväčším nadnárodným reťazcom nemocníc v strednej a východnej Európe, ktorý prevádzkuje viac ako 75 jednotiek, z toho 34 nemocníc a viac ako 41 ambulancií v Českej republike, Poľsku a na Slovensku. Vnímame, že zdravotníctvo potrebuje viac, ako len peniaze. Potrebuje ľudí, ktorí na základe analýz a dát vedia, do čoho investovať.

Pre slovenskú pobočku hľadáme finančného analytika s viacročnými skúsenosťami. Výhodou je prax v medzinárodných organizáciách.

Staňte sa súčasťou tímu PHI, ktorý prispieva k pozitívnemu vnímaniu zdravotnej starostlivosti.

Čo Vás na pozícii čaká:
  • spracúvate finančné a účtovné dáta, analyzujete ich a v spolupráci s nadriadeným interpretujete dosiahnuté výsledky
  • zodpovedáte za spracovanie podkladov pre pravidelný mesačný reporting finančných výsledkov a súvisiacich analýz pre vedenie spoločnosti a akcionárov
  • pripravujete ad-hoc ekonomické a finančné analýzy pre vedenie spoločnosti a akcionárov
  • predkladáte finančné a oceňovacie modely, participujete na akvizičnom procese, pripravujete finančné simulácie
  • spolupracujete pri príprave rozpočtu, tvorbe finančných plánov a prognóz spoločnosti a analyzujete výsledky v porovnaní s plánovanými cieľmi a prognózami
  • spolupracujete s ostatnými odbornými útvarmi spoločnosti za účelom chápania možných dopadov ich aktivít na hospodárenie spoločnosti
  • vzdelávate sa v oblasti controllingu, účtovníctva a získané znalosti aplikujete do praxe
 Čo od Vás očakávame:
  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore ekonómia / finančná matematika / finančný manažment
  • 5 rokov praxe na rovnakej alebo obdobnej pozícii
  • Excel na úrovni expert
  • Word, PowerPoint, Outlook - pokročilý
  • anglický jazyk - pokročilý
  • samostatnosť a iniciatívu
  • rozvinuté analytické a logické myslenie
  • schopnosť analyzovať čiastočné a neúplné dáta
  • odolnosť voči stresu
  • zodpovednosť a precíznosť

Čo Vám ponúkame

  • stabilné zamestnanie
  • príjemné pracovné prostredie
  • odborný a osobnostný rast
  • benefity pre zdravie, voľný čas, rodinu a kultúru

Benefity

Kandidát by mal mať

Vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu.

Kontaktovať Vás bude

Katarína Rapčanová
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie