Asistent hygieny práce/ Špecialista hygieny práce -Banská Bystrica

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
900 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

  • zabezpečovať rozsah a náplň výkonu pracovnej zdravotnej služby a jej úloh v súlade s platnou legislatívou
  • navrhovať opatrenia, samostatne posudzovať a vypracovávať odborné stanoviská v oblasti PZS
  • posudzovať a hodnotiť riziká u zamestnávateľa z hľadiska možného vplyvu na zdravie zamestnancov
  • získavať základné údaje na úseku ochrany zdravia, ich prenos, uchovávanie a analýzy, vyhodnocovať výsledky, získavať spätné informácie a na základe získaných výsledkov navrhovať opatrenia

Čo Vám ponúkame

  • plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
  • príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
  • možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
  • benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

  • Prehľad a prax v oblasti PPL/hygieny podmienkou
  • Ochota cestovať
  • Samostatnosť, dôslednosť, orientácia na cieľ

Vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Verejné zdravotníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Kontaktovať Vás bude

Mgr. Miroslava Pástorová
Tel.: +421907716997
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3930626  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac