Rádiologický technik - Nemocnica Košice

Miesto práce
ŽELEZNIČNÉ ZDRAVOTNÍCTVO KOŠICE s.r.o., Masarykova, Košice
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
971 - 1 157 EUR/mesiacv závislosti od profilu kandidáta

V sieti Penta Hospitals vytvárame modernejšie medicínske prostredie nemocníc a polikliník. Spájajú nás spoločné hodnoty ako rešpekt, zodpovednosť a tímová práca. Pre nás je každý pacient priorita.

Staňte sa našou súčasťou a prispievajte k zlepšovaniu kvality zdravotníctva na Slovensku.

Náplň práce a zodpovednosť

Očakávame nového člena tímu, ktorý bude s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť :

  • vykonávať diagnostické a terapeutické výkony v rádiodiagnostike na základe požiadavky špecialistu na úseku počítačovej tomografie, rádiologickej skiagrafie,
  • zabezpečovať administratívne činnosti súvisiace s realizáciou vyšetrení,
  • merať a sledovať fyziologické funkcie počas vyšetrenia podľa potreby,
  • podľa ordinácie lekára pripravovať kontrastné látky a ordinované lieky všetkými dostupnými formami,
  • spolupracovať s lekárom pri diagnostických a liečebných invazívnych i neinvazívnych metódach,
  • zabezpečovať dodržiavanie postupov radiačnej hygieny pri práci.

Čo Vám ponúkame

Celoročná zdravotná starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych.
Odborné tréningy a školenia.
Atraktívne pracovné prostredie.
Jazykové kurzy.
Spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy na pracovisku.
Rôzne druhy nepeňažných benefitov.
Benefity

Kandidát by mal mať

Čo od Vás očakávame

Prax na NMR alebo CT pracovisku - min. 2 roky
Záujem o odborný a osobnostný rast
Zmysel pre zodpovednosť
Schopnosť určiť si priority
Pro-klientský prístup
Samostatnosť
Flexibilita
Spoľahlivosť

Vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

rádiologický asistent

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosím o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme za prejavený záujem a dôveru.

Kontaktovať Vás bude

Martina Branovská
E-mail: poslať životopis
MÁM ZÁUJEM

Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a východnej Európe.

www.procare.sk
www.pentahospitals.sk/volne-pozicie

ID: 3805500  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 971 EUR/mesiac