1 049 EUR

Manažérka operačných sál

ProCare Svet zdravia

Miesto práce
Veľkoblahovská cesta, Dunajská Streda
Termín nástupu
IHNED
Celková mzda (brutto)
1 049 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatná odborná práca na operačných sálach spojená s prípravou na vykonanie operácie a inštrumentovanie pri náročných operačných výkonoch.
  • Zodpovednosť za pripravenosť operačnej sály k jednotlivým operačným výkonom, obsluha náročnej zdravotníckej techniky a zabezpečovanie stálej pohotovosti.
  • Poskytuje ošetrovateľskú starostlivosť s dôrazom na maximálnu kvalitu a efektívnosť
  • Pracuje podľa ošetrovateľských štandardov, chorých ošetruje v súlade s najnovšími zásadami
  • Samostatne realizuje výkony zodpovedajúce jej kvalifikácii,
  • riadi tím inštrumentárov, zabezpečuje plánovanie služieb na dennej a mesačnej báze, dohliada na správny chod operačných sál
  • Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR
  • Dodržiava zásady BOZP a PO, Pracovný poriadok, interné smernice vzťahujúce sa na prácu, ktorú vykonáva
  • Dodržiava hygienicko-epidemiologický režim
  • Zachováva povinnú mlčanlivosť zdravotníckych pracovníkov, riadi sa etickým kódexom
  • Sústavne sa vzdeláva
  • Zabezpečuje a dozerá na ochranu majetku spoločnosti, riadne hospodári s prostriedkami ktoré jej boli zverené zamestnávateľom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1049€ + osobná odmena podľa praxe

Podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov,

Zdravie
  • Vernostná karta Dr. Max
  • Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare

Zamestnanecké akcie
  • Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB Bratislava marathon

Rodina
  • Medzinárodný deň detí
  • Mikuláš
  • Letný tábor pre deti,
  • 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca

Kultúra
  • Výhodné predplatné časopisov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

5

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

Adresa spoločnosti

Svet zdravia, a.s.
Einsteinova 23-25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Kubicová
E-mail: poslať životopis
ID: 3621563   Dátum zverejnenia: 20.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1049€ + osobná odmena podľa praxe