Pracovník logistiky

ProCare Svet zdravia

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aj vy môžete byť súčasťou nášho tímu vo výnimočnom projekte - práca v dynamickej a úspešnej spoločnosti so zameraním na kvalitu a ľudskosť, ktorá je najväčším súkromným poskytovateľom nemocničnej zdravotnej starostlivosti na Slovensku.
Vašou pracovnou náplňou je bezpečne, spoľahlivo a v stanovených termínoch vykonávať prepravu pacientov, distribúciu stravy, tovarov, bielizne, ŠZM, liekov a odpadov.
Ide o zastupovanie počas dlhodobej práceneschopnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624 € / mesiac

Zdravie
  • Vernostná karta Dr. Max
  • Celoročná zdravotná starostlivosť ProCare

Zamestnanecká akcie
  • Medzinárodný maratón mieru v Košiciach a ČSOB maratón

Rodina
  • Family day
  • Letný tábor pre deti
  • 1. deň v škole prváčika s plnou náhradou mzdy zamestnanca

Kultúra
  • Výhodné predplatné časopisov

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o danú pozíciu na doleuvedenú e-mailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.8.2019 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Zdvorilá a jasná komunikácia, slušné vystupovanie, precíznosť, flexibilita
Kurz sanitára alebo kurz prvej pomoci vítaný

Sieť polikliník a nemocníc, ktoré patria do skupiny Penta Hospitals International, nájdete takmer vo všetkých regiónoch Slovenska. Našou víziou je stať sa prvou voľbou pre pacientov a inšpirovať ostatných, aby zlepšili zdravotníctvo v strednej a vo východnej Európe.
Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Pro Care, a.s. je sieť, ktorú tvorí 12 polikliník. Je vybavená odborníkmi, najmodernejším technickým vybavením a príjemným estetickým prostredím, kde odbornosť a ľudský prístup je vždy na prvom mieste.
Svet zdravia, a.s. je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc. V súčasnosti spravujeme 17 všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku. Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle. Meníme tvár našich nemocníc, dizajnujeme nové procesy.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
Rozvíjame dopravnú zdravotnú službu, ako kľúčovú výhodu siete.

www.svetzdravia.com

NsP Štefana Kukuru Michalovce, a.s. Člen siete nemocníc Svet zdravia a.s.
Špitálska 2
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Gazdičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3406261   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624 € / mesiac