Teamleader call centra - Levice

PROCALL, s.r.o.

Miesto práce
Mochovská, Levice
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacMzda sa skladá z dvoch zložiek. Fixná zložka mzdy od 800€, variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých výsledkov od 200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho call centra hľadáme teamleadera, ktorý naše projekty, ale aj zamestnancov posunie vpred. Čaká Vás práca na rôznych projektoch podľa potrieb našich zákazníkov. A že to bude pestré, hovorí aj naše portfólio ponúkaných služieb - aktívny predaj, klientský servis, help desk, vymáhanie pohľadávok, starostlivosť o zákazníka, infolinka, info chat, a pod.
Náš budúci kolega ale musí aspoň na začiatku na tejto pozícii počítať s tým, že bude určitú časť pracovnej doby aj aktívne telefonovať.

K teamleaderským úlohám patrí:
• práca na existujúcich projektoch
• príprava a realizácia nových projektov, nastavovanie procesov
• nastavovanie cieľov, priebežné monitorovanie a vyhodnocovanie ich plnenia
• implementácia nových pracovných postupov,reporting, spracovanie analýz
• monitoring a priebežné vyhodnocovanie kvality hovorov
• identifikácia problémov a rizík, navrhovanie riešení, prijímanie korektívnych opatrení a dosledovanie nápravy
• riešenie sťažností, reklamácii a neštandardných situácii
• výber a adaptácia nových zamestnancov
• nastavenie procesov hodnotenia a motivovanie zamestnancov

Aktívne telefonovanie obnáša:
- telefonická komunikácia so zákazníkmi podľa call scriptov daného projektu
- starostlivosť o zákazníkov, riešenie ich požiadaviek
- aktívne oslovovanie potencionálnych zákazníkov
- práca s PC a informačným systémom
- aktualizácia a udržiavanie databázy zákazníkov

- stravné lístky v hodnote 4,5€
- koncoročné odmeny v závislosti od hodnotenia a výsledkov práce
- práca pondelok-piatok, víkendy voľné
- rodinná firemná kultúra
- práca v príjemnom kancelárskom prostredí
- dôsledné zaškolenie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Skúsenosť s vedením tímu
Skúsenosť s prácou call centra
Vynikajúce komunikačné zručnosti
Aktívny a proklientský prístup
Organizačné schopnosti
Vysoká miera samostatnosti

Sme rýchlorastúca a dynamická spoločnosť so skúsenosťami klasických call centrových služieb, preto dnes bežne poskytujeme našim partnerom Omnichannel s využitím najmodernejších technológií.
Našou prioritou je stať sa lídrom kvality a profesionality na trhu komerčných call centier nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike.
ID: 3917956  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac