Vodič nákladného vozidla 10 a 12 tón

probant s.r.o.

Miesto práce
Lamač, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodiča sk. C ( Avia s hydraulickou rukou-nie je podmienkou) a strojníka na Unc,Mini... v Bratislava-Lamač(.výhodné podmienky, denne doma)
Vyžadujeme: platné doklady, KKV, psychotesty, zdravotná prehliadka,prax min. 2 roky, znalosť BA a okolie. V prípade potreby dopomôžeme získať potrebné doklady. ( strojnický preukaz, KKV...)

Jedná sa o dovoz stavebných materiálov a odvoz stavebného odpadu,terénne úpravy pozemkov v rámci Bratislavy.

Informácie o výberovom konaní

Denné smeny od Pon.-Piat.= 7.00-16.00hod.
V prípade záujmu možnosť pracovať nadčasy, všetko je vec dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

súkromné detské centrum pre deti vo veku od 2 do 6 rokov

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3192108  Dátum zverejnenia: 20.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou