Operátor technickej linky - sušička a čistička obilovín

PROAGROS Levice, s.r.o.

Miesto práce
Tekovské Lužany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacbenefity a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. obsluha sušičky a čističky,
2. zabezpečuje racionálnu manipuláciu skladovaného tovaru,
3. zabezpečuje kvalitné spracovanie tovaru v súvislosti s normami STN,
4. vedie prevádzkový denník zariadení,
5. zabezpečuje pravidelnú kontrolu a údržbu zariadení,
6. hlási poruchy zariadení údržbárovi a vedúcemu OU Služby.

- práca v slovenskej stabilnej spoločnosti
- práca v dynamickom prostredí
- možnosť osobnostného rozvoja a vzdelávania
- osobné ohodnotenie
- firemné benefity
- koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

osobný a profesný životopis posielať mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

3

- precíznosť, presnosť, flexibilita, zodpovednosť, čestnosť

Sme slovenská súkromná firma, ktorá pôsobí na domácom aj zahraničnom trhu 28 rokov. Predmetom nášho podnikania je predaj a nákup agrokomodít na území štátov EU, predaj osív, hnojív, pesticídov, poradenská činnosť pre pestovateľov a pozberová úprava a skladovanie produktov rastlinnej výroby.
Naša firma každým rokom rastie a chceme v jej rozvoji pokračovať aj do budúcna tak, aby sme naďalej posilňovali našu pozíciu na trhu a tým pomáhali našim partnerom v ich prosperite. Vieme to dokázať len spoločnými silami našich zamestnancov, ktorý chcú prekonávať prekážky a popasovať sa s konkurenciou.
Ponúkame prácu na plný úväzok v príjemnom pracovnom prostredí s plným technickým vybavením, s možnosťou osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2928728  Dátum zverejnenia: 28.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac