Agronóm

PROAGROS Levice, s.r.o.

Miesto práce
Moyzesova 14, 934 05 Levice, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500,- € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- agronomická činnosť na vlastných pozemkoch našej spoločnosti
- riadenie komerčnej a ekologickej poľnohospodárskej výroby
- agronomická administratíva
- komunikácia s dodávateľskými a odberateľskými partnerskými organizáciami

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
- pružný pracovný čas
- osobné ohodnotenie
- možnosť osobného rozvoja a odborného vzdelávania
- firemné benefity
- koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

osobný a profesný životopis posielať mailom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

agronomický

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

- čestnosť
- dobré komunikačné schopnosti
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov
- ochota pomáhať iným
- dobrá nálada a chuť cestovať
- potreba neustáleho vzdelávania

Sme slovenská súkromná firma, ktorá pôsobí na domácom aj zahraničnom trhu 23 rokov. Predmetom nášho podnikania je predaj a nákup agrokomodít na území štátov EU, predaj osív, hnojív, pesticídov, poradenská činnosť pre pestovateľov a pozberová úprava a skladovanie produktov rastlinnej výroby.
Naša firma každým rokom rastie a chceme v jej rozvoji pokračovať aj do budúcna tak, aby sme naďalej posilňovali našu pozíciu na trhu a tým pomáhali našim partnerom v ich prosperite. Vieme to dokázať len spoločnými silami našich zamestnancov, ktorý chcú prekonávať prekážky a popasovať sa s konkurenciou.
Ponúkame prácu na plný úväzok v príjemnom pracovnom prostredí s plným technickým vybavením, s možnosťou osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Moyzesova 14
93405 Levice
http:/www.proagros.sk/

Kontakt

ID: 1689235   Dátum zverejnenia: 25.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500,- € brutto