Škrabač/lapovač/brúsič - strojársky priemysel

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
čo najskôr
1 200 EUR/mesiacNástupná mzda 1200 EUR, po skúšobnej dobe zvýšenie podľa dohody a priebežne dosahovaných výkonov a spokojnosti nadriadeného.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti nášho Klienta, pre ktorého túto pozíciu obsadzujeme začali s novým projektom montáže sústruhov novej generácie.
Pre túto montáž obsadzujeme pozíciu - škrabač. Ide o špecifickú prácu, ktorá na Slovensku nie je veľmi rozšírená a u ktorej sa jedná o dosahovanie požadovanej geometrickej presnosti stroja škrabaním, lapovaním a brúsením. Je to ručná práca v montáži, vhodná pre fyzicky zdatného muža s dobrým zrakom a s aspoň základnými skúsenosťami ako strojný zámočník, jemný mechanik alebo brúsič - nutnosť.

Pre nového zamestnanca je pripravený kvalitný dlhodobý školiaci program a rôzne ďalšie benefity, ktoré Klient upresní vybraným kandidátom na osobnom pohovore.
Klient ponúka stabilnú a dlhodobú spoluprácu v kvalitnej spoločnosti.
1-zmenná prevádzka, pracovná doba PO-PIA 06 - 14:00 hod., po zaučení a nadobudnutí schopnosti pracovať samostatne, je možné dohodnúť pracovnú dobu aj inak.
Pri tejto pozícií má kandidát možnosť nadobudnúť kvalifikáciu, ktorá sa stáva čoraz viac žiadanou v rámci celého sveta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim Klientom je stabilná strojárska spoločnosť so sídlom v Galante a materskou spoločnosťou v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SŠ - vyučený v odbore strojný zámočník, montážnik, jemný mechanik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

strojný zámočník, montážnik, jemný mechanik

Počet rokov praxe

2

Precíznosť, výborný zrak a fyzická zdatnosť. Zmysel pre detail.

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eva Kortišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4567366  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac