Reagujte bez životopisu

Špecialista lakovne

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
SNP 150, Strečno
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiac40€/mesiac dochádzkový bonus 0 - 200€/mesiac výkonnostný bonus - všetky príplatky podľa zákonníka práce - nadčasy, sviatky, nočné ... - konečná hrubá mzda môže byť vyššia - posudzuje sa podĺa skúseností, schopností uchádzača - stravné lístky v hodnote 6,60€/odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a. Vykonáva činnosť v priestoroch lakovní a vo výrobných priestoroch
b. Vykonáva chemické analýzy za účelom adekvátneho dávkovania chemikálií a farieb do jednotlivých fáz farbiaceho procesu.
c. Kontroluje chod lakovacej linky (sledovaním parametrov linky, ovládaním kontrolného panela, kontrolou a reguláciou hladín nádrží, výmenou a čistením častí zariadení).
d. Vykonáva kvalitatívne merania na finálnych produktoch.
e. Riadenie, kontrola a rozdelenie prác pre operátorov lakovne.
f. Práca s PC, plnenie preventívneho plánu.
g. Obsluha kotlov (tlakových nádob).
h. Kontroluje proces výroby vodnej pary potrebnej pre lakovacie linky.
i. Zabezpečuje prísun chemikálií a farieb na farbiacu linku zo skladu chemikálií a farieb.
j. Vykonáva opravy zariadení, pokiaľ nie je nutný profesionálnejší prístup
k. Vypĺňa kontrolné listy a denníky.

- 13 a 14. plat
- teplá strava zabezpečená v jedálni
- bohatý sociálny a benefitný program
- doprava zabezpečená firemnými autobusmi ZADARMO zo smeru Vrútky, Martin, Turany, Sučany, Turčianske Teplice, zo smeru Žilina - príspevok na cestovné

Informácie o výberovom konaní

- práca na 3 zmeny
- vhodná svojou povahou skôr pre mužov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Významný subdodávateľ automobilových komponentov pre Kia, Hyundai, VW a Audi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- zodpovedný prístup
- manuálna zručnosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435755  Dátum zverejnenia: 21.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac