Reagujte bez životopisu

Skladník - Vodič vysokozdvižného vozíka, feeder - Teplička n Váhom

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacPriemerná mzda 1100 - 1200€ mesiac - dochádzkový bonus 40€/brutto mesiac - výkonnostný bonus až do výšky 200€/brutto mesiac - príplatok za riadenie VZV 70€/ brutto mesiac - 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za nakládku a vykládku materiálu (výrobkov) podľa požiadaviek zákazníkov, plánu dodávok
- presun materiálu pre ostatné oddelenia (podľa plánu výroby)
- údržba VZV - nabíjanie batérií, dopĺňanie destilovanej vody ...
- udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch vykládky a nakládky

- Doprava je zabezpečená z celého žilinského kraja firemnými autobusmi ZDARMA
- príspevok na cestovné zo smeru Žilina cca 30 - 40€ mesiac
- sociálny a benefitný program
- stravné 6,60€/odpracovaný deň
- možnosť školení, zvyšovania odborných zručností a kvalifikácie

V prípade, že Vás daná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu v na doleuvedenú emailovú adresu.
Pre množstvo reakcií, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate.
K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Proact People Slovensko, s.r.o.so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilná zahraničná spoločnosť, pôsobiaca v automobilovom priemysle, významný dodávateľ pre Kia Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

vodič VZV, skladník, platný preukaz VZV - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platné papiere na VZv, včielku výhodou, nie podmienkou
- ochota pracovať na 3 zmeny
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4319459  Dátum zverejnenia: 24.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac