Reagujte bez životopisu

Mechanik na údržbe

ProAct People Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
SNP, Strečno
Termín nástupu
dohodou
1 060 EUR/mesiac13. a 14. plat, priemerná mzda 1200 - 1400€ /mesiac - doprava ZDARMA zabezpečená firemnými autobusmi zo smeru Martin, Vrútky, Turčianske Teplice, Turany, Sučany - zo smeru Žilina - príspevok na cestovné cca od 40€ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bezporuchového chodu automatizovaných výrobných liniek v trojzmennej prevádzke
- pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti
- vykonávanie pravidelných kontrol jednotlivých zariadení podĺa stanoveného plánu
- pohotové a samostatné diagnostikovanie a odstránenie základných porúch na výrobných linkách
- odstraňovanie porúch zistených pri preventívnej a regulárnej kontrole
- analýza vzniknutých problémov na výrobných linkách
- riadenie, zaúčanie, školenie robotníkov na nižších leveloch
- reporting porúch a prestojov

- priemerná mzda: 1200€ - 1400€ / mesiac
- dochádzkový bonus 40€/mesiac
- výkonnostný bonus až 200€/mesiac
- zimný, letný bonus - všetky zákonné príplatky - stravné v hodnote 6,60€/odpracovaný deň

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pôspbiaca v automobilovom priemysle, subdodávateĺ pre Kia, Hyundai, VW, Audi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť

Sprostredkovanie práce

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4297370  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 060 EUR/mesiac